2733
2734
عنوان

میخوان کادوم رو پس بگیرن

| مشاهده متن کامل بحث + 1107 بازدید | 87 پست

چ ربطی ب مادرش دارع??

شوهرتو گوش مالی بده اگه میتونی!

یکم زوده بزا دعوا بامادر شوهر.

شوهرت خسیسع میخواد کادوتو پس بگیرع.

خواهرشوهرت سکه داده, ب هرحال شما باید جبران کنید ب هرصورتی

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

خواهرشوهر احمق منم (دور از جونتون) یواشکی سکه هایی که بهش ریید رو برد داد به شوهرش . اونام سر عقد نه حلقه دادن نه سرویس دادن نه هدیه درست حسابی . ولی دو تا نیم سکه ای که اونا دادن با طلاهایی که ما ها یعنی خانواده خودش دادیم همه رو یواشکی بدون اینکه بگه برد داد به اون شوهر عوضیش همه رو فروخت . بعدم گفت اگه نمیدادم اذیتم میکرد . هنوزم عقد هستن بعد سه سال . هنوزم بعد سه سال یه تیکه طلا براش نخریده .

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزدلم از رو تجربه میگم

بهتره که با مادرشوهرتون کاری نداشته باشین و یکم سیاست به خرج بدین.

بهتره به همسرت بگی نمیخواستم بهت بگم ولی حالا که اصرار میکنی بهت راستش رو میگم.

من اونو برای .... خرج کردم و شرمندم.

چون فکر میکردم مال منه خرجش کردم کاش از اول میگفتی که مال خودته و فقط به رسم امانت پیش من بوده!😁😁

گروه آبی💪شروعی دوباره ۱۴۰۱/۱۲/۱۳💪شروع:۷۵  الآن:۷1  هدف:۶8

بابا این چه کاریه؟

ببین اون مرد تا آخر عمرش باید واسه تو خرج کنه. با این مقادیر جزئی حس بد ایجاد نکنین.

خود من روز عقدم همه کادو ها رو خواهرشوهرم جمع کرد و فرداش داد به شوهرم. شوهرمم آورد داد به من همه رو. من گفتم خودت بیشتر لازمت میشه. دادم بش. با اینکه فامیلای من خیییییلی بیشتر کادو دادن تا فامیلای همسرم. خیییییییلی بیشترااااااا....

الان بعد ۴،۵ سال زندگی، تا احساس میکنه پول کم دارم سریع واسم میریزه با اینکه وضعیتش معمولیه.

این خاطرات بدی که واسه کادو عقد و خرید عروسی ایجاد میشه تا آخر عمر هست.

به نظرم سعی کن نه واسه خودت و نه واسه شوهرت خاطره بد ایجاد نکنی.

موفق و خوشبخت باشی🤗

وزن اولیه ۹۸.۶🙈وزن هدف ۷۰😍 هدف اول:۹۵🔓هدف دوم:۹۰🔓هدف سوم:۸۵🔓هدف چهارم:۸۰🔒هدف پنجم:۷۵🔒هدف نهایی:۷۰😍❤️ عضو گروه قرمز تاپیک بامداد خماریه دفعه تونستم بازم میتونم💪
2740
چطوری مثلاگوشمالی بدم در این مورد؟

سکه رو ندع بگو بریم اندازه بودجت برا خواهرت کادو بخریم

اکه دیدی عصبی شد شمام سکشو بده و مدتی کات شو.

ایندتو درنظر بگیر. اگه خسیسع یکم فکرکن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین بنظر من خیلی ببخشید ناراحت نشی از بی عرضه بودن خودمونه ک برامون طلا نمیخرن وگرنه اگ از همون اول ک میخوایم عقد کنیم بریم دست بذاریم رو ی سرویس اگ نخریدن باید بدونی این خانواده هیچ ارزشی برا عروسشون قائل نیستن و پسرشونم چون با اونا بزرگ شده دقیقا همونجوره. قشنگ بعد نه رو میگی میشینی تا بعدی بیاد. خانواده ی شوتر من فقط ی سرویس گرفتن ۴ تومن دیگه هیچی نگرفتنن. الان جاری جدیدم ی سرویس گرفته ی تک برداشته. دو تا پلاک و یدونه زنجیر برداشتت. ی انگشتر برداشته. براش ساعت خریدن. براش چمدون گرفتن. برا من حتی چمدون هم نذاشتن فقط همون سرویس.مردم بلدن عزیزم

نه خواستم بگم اگر خونه هستید من اون امانتی و بیارم بدم . سکه پیش من امنت بوده گویا خواستم ببینم کی ت ...

عزیزم.هنوز اول راهی خودت را در گیر نکن.مثل یک پرنسس رفتار کن .طوری که من اصلا این کادو پیش چشمم ارزش پشیزی را نداره.چی بگم شاید برات داستان بشه

عجب حرفی زدی میگم اینو اتفاقا 😂

عجب   

نه جدا از شوخی 

ی کاری پیدا کن ک ب پول احتیاج باشه کارمهمی 

بعد ب شوهرت ملایم بگو برای اینکار پول لازمه سکه رو براش کنار گذاشته بودم اما اگه تو واقعا دستت خالیه ابجیت واجب تره 

شاید کوتاه اومد 

اگه کوتاه نیومد و پررو بود بازم دعوا نکن سکه رو بده بعدش با مهربونی بگو ان شالله خوشبخت شن با مهربونی ها...

بعد بگو زحمتت میتونی بهم پول بدی سعی کن با خوشی بگیری بعدا با پولهایی میگیری برا خودت سکه بخر پس انداز کن کم کم 

2706