2733
2734
عنوان

دیگه چیا باید بگیرم واسه سیسمونی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 68 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فدات شم😘، اتفاقا گرفتم منظورم از پماد سوختگی همین کالاندولا بود اسمش یادم نبود😂

خوبه پس حسابی همه چیزو بلدین 😁 

+ دنیای دو نفره ی ما هر روز اونقدر تازه تر و عاشقانه تر میشه که همش فکر میکنم خواب میبینم! زمان مقابلمان زانو میزند ولی طپش های قلب هایمان بر تیک تاک ساعت پیشی گرفته اند...
مگه الان میگن وزن رو؟

سونو اخر وزن تقریبی نی نی رو میگن که البته گاهی از اون وزن بیشتر هم میشه

+ دنیای دو نفره ی ما هر روز اونقدر تازه تر و عاشقانه تر میشه که همش فکر میکنم خواب میبینم! زمان مقابلمان زانو میزند ولی طپش های قلب هایمان بر تیک تاک ساعت پیشی گرفته اند...
2742
با اینکه کسی رو نداشتم ولی انقدر زدم تو اینترنت تا ببینم چیا لازمه😁

همین که خدارو دارین و همسرتون خداروشکر. بقیه چیزارو ادم به مرور یاد میگیره اشکال نداره. خدا خیلی بزرگ و مهربونه کمک میکنه

همین که خدارو دارین و همسرتون خداروشکر. بقیه چیزارو ادم به مرور یاد میگیره اشکال نداره. خدا خیلی بزر ...

من دوتا خواهرم دارم با یه برادر ولی بازم خواهرام انگار نه انگار ، باز زن داداشم یکم اطلاعات میده بهم که چی بخورم چی نخورم ، خواهرام که میپرسم میگن یادمون نیست چون موقع اونا مامانم بود زیاد خودشون تو فکر نبودن

2738
من سونو آخرم هفته سی بود که زده بود ۱۶۷۰ دیگه نمیدونم تا آخر چقدر میشه

وزنش خوب بوده ماشالله. ان شالله این چندروز هم بگذره و سلامتی بغلش کنین

من دوتا خواهرم دارم با یه برادر ولی بازم خواهرام انگار نه انگار ، باز زن داداشم یکم اطلاعات میده بهم ...

منم تو نت سرچ میکنم از همه چی به روزتر و راحت تر در دسترسه. خدا خودش کمک میکنه این چیزا مهم نیست. فقط ارامش داشته باشین که بهترین واسه نی نی

ن خوبه ک کوچیک نیست جواب میده واسه بیمارستانش تا ۱ ماه جواب میده بیخودی نگران نباش 

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤
2706