2703
2553
عنوان

دیگه چیا باید بگیرم واسه سیسمونی؟

321 بازدید | 68 پست

اینو بگم که خودمون سیسمونی رو خریدیم منم دیدم شوهرم واسش فشار میاد همه چیو ساده گرفتم فقط در حد نیاز وسایل گرفتم ، بگین دیگه چیا واقعا ضروریه و لازم میشه؟

وسایل بهداشتی(شامپو و شامپو بدن و لوسیون و پماد سوختگی و صابون و دستمال مرطوب و پنبه و گوش پاک کن

شیردوش و پوار بینی

ناف بند و گاز استریل و پد سینه

شانه و ناخن گیر)

زیرانداز تعویض و خشک کن

پستونک و شیشه شیر

حوله

پتو دورپیچ

سرویس تشک و بالش و لحاف 

کیسه خواب

ساک

لباس بیست تیکه سایز یک

لباس پنج تیکه سایز یک

دوتا سرهمی سایز یک

بلوز شلوار سایز یک

یه دست لباس بیرون سایز دو

سه دست بلوز و شلواز سایز دو

جوراب و دستکش

جغجغه و توپ و عروسک

پوشک فقط یه بسته گرفتم

گهواره هم هنوز نگرفتم همین چند روزه میگیرم

کریر بدردمن نمیخوره، کالسکه و روروئک رو گذاشتم شیش ماهش شد بگیرم، بنظرتون دیگه چیا لازمه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همه چی کامله 

انشاءالله به سلامتی بیاد بغلت

فرزندم،ازملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که  اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها  فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت  پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم.امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آعوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها وسالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا  تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد. روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی    خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز. روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد، این روزهادارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد
2720
2714
واسه اینکه نی نی رو بزارم توش دیگه

مورد مصرفش رو ميدونم.ولي من فكر نميكردم واجب باشه خريدنش.كسي نديدم كاربردي باشه براش

#نه_به_كودك_همسري #نه_به_خشونت_خانگي #نه_به_آزارجنسي #نه_به_آزارحيوانات
ممنون، چرا رسم داریم ولی مامانم فوت شده کسی رو نداشتم واسم بخره

روحشون شاد و جاشون سبز.بنظرم عالي خريد كردي.مباركت باشه.بسلامتي و شادي

#نه_به_كودك_همسري #نه_به_خشونت_خانگي #نه_به_آزارجنسي #نه_به_آزارحيوانات
2706