2737
2739
عنوان

دیگه چیا باید بگیرم واسه سیسمونی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 68 پست
اره درست میگین🌹

داروهای گیاهی هم بگیرین اگر نگرفتین. مثل شیرخشت ترنجبین. چهار زیره برای کاچی و اردو و زعفرون و نبات هم لازمه 

+ دنیای دو نفره ی ما هر روز اونقدر تازه تر و عاشقانه تر میشه که همش فکر میکنم خواب میبینم! زمان مقابلمان زانو میزند ولی طپش های قلب هایمان بر تیک تاک ساعت پیشی گرفته اند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه چیز به نظرم کامله فقط زیر انداز تعویض پوشک بعضیا میگیرن ک بچه رو روش عوض کنن بعضیا هم رو همون تشکش عوض میکنن دیگه اون میل خودته پستونک گرفتی زنجیرشم بگیر 

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤
2728
همه چیز به نظرم کامله فقط زیر انداز تعویض پوشک بعضیا میگیرن ک بچه رو روش عوض کنن بعضیا هم رو همون تش ...

زیر انداز تعویض گرفتم عزیزم، بند پستونک رو یادم رفت میگیرم حتما

من دوستم به مغازه بزرگ سیسمونی داره وقتی دخترمو نداشتم چند ماه رفتم کمکش بعضی لباسا سایز صفره اما یک میزنن مخصوصا اگه ایرانی باشه اگه خارجی گرفتی تمام نخ یک نوشته صفر هم داشته ک یک رو به شما داده 

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤
من دوستم به مغازه بزرگ سیسمونی داره وقتی دخترمو نداشتم چند ماه رفتم کمکش بعضی لباسا سایز صفره اما یک ...

نه ایرانی گرفتم، بهش گفتم واسه ست بیمارستان میخوام که سایز یک داده، بنظرم سایز صفره چون خیلی کوچیکه

وسائل حموم براش گرفتی به جز شامپو اینا واسه شما گفتم ک دست تنهای وگرنه اگه کسی هست نی نیتو بشوره لازم نیست یه ابری هستش میگن ابر حموم بچه رو میزاری روش میشوریش دیگه ترسم نداره بیوفته از دستت 

2740
من دوستم به مغازه بزرگ سیسمونی داره وقتی دخترمو نداشتم چند ماه رفتم کمکش بعضی لباسا سایز صفره اما یک ...

پس درست داده بهت یه ۵ تیکه تمام نخ بگیر یه موقع حساسیت نگیره ایرانی پلاستیکم قاطیش میکنن