2733
2734
عنوان

دیگه چیا باید بگیرم واسه سیسمونی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 68 پست
واسه شیش ماهه کفش بگیرم؟ بنظرم کفش تو پا بهتر میمونه تا پاپوش

نه واسه یکسال و نیم کفش بخرین. منظورم پاپوش زود کوچیک میشه حیفه مگر واسه فانتزی بودنش یک جفت بخرین

+ دنیای دو نفره ی ما هر روز اونقدر تازه تر و عاشقانه تر میشه که همش فکر میکنم خواب میبینم! زمان مقابلمان زانو میزند ولی طپش های قلب هایمان بر تیک تاک ساعت پیشی گرفته اند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رو خود یقه لباس داخلش مینویسه سایزو. ولی اگر سایز صفر نبود خودتون تیکه ای صفر بخرین اقلا واسه بیمارس ...

ممنون از راهنماییت ، حتما میرم میگیرم نمیدونستم وگرنه حتما میخریدم

وای خاک عالم خواهر من ناف بندو گاز استریل نگرفتم خوب شد گفتیااااا

منم نگرفتم وقت زیاده.... البته ناف بند داخل جعبه ها هست و بعضی بیمارستانها ناف بند توری هم میدن

+ دنیای دو نفره ی ما هر روز اونقدر تازه تر و عاشقانه تر میشه که همش فکر میکنم خواب میبینم! زمان مقابلمان زانو میزند ولی طپش های قلب هایمان بر تیک تاک ساعت پیشی گرفته اند...
2731
نه واسه یکسال و نیم کفش بخرین. منظورم پاپوش زود کوچیک میشه حیفه مگر واسه فانتزی بودنش یک جفت بخرین

آها، پس فقط واسه عید میگیرم که جایی مهمونی میریم، مرسی که وقت گذاشتی

2740
من اینو گرفتم برا بیمارستان عرسمون گفت کوچیکه خیلی نالاحتم😢

چقدر قشنگهههه مبازکش باشه. نه عزیزم عالیه مخصوصا بدو تولده مگر قراره بچه چندکیلو باشع این تا چهارکیلو هم جواب میده

آها، پس فقط واسه عید میگیرم که جایی مهمونی میریم، مرسی که وقت گذاشتی

قربونت ان شالله به سلامتی یغلش کنی  

راستی یک کرم کالاندولا هم بگیر برای سوختگی و عرق سوز شدن بچه هاس خیلی خوبه. کنار پماد سوختگیش باشه چون کالاندولا از هم قدیم بوده و دوای هر زخم و عرق سوختگی و 

من دیگه خیلی وقت ندارم سه چهار هفته دیگه میاد

به سلامتی باشه. شما وزن نی نی رو تقریبا گفتن چندکیلو ؟ 

قربونت ان شالله به سلامتی یغلش کنی   راستی یک کرم کالاندولا هم بگیر برای سوختگی و عرق سوز شدن ...

فدات شم😘، اتفاقا گرفتم منظورم از پماد سوختگی همین کالاندولا بود اسمش یادم نبود😂

2706