2733
2734
عنوان

دیگه چیا باید بگیرم واسه سیسمونی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 68 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مبارکتون باشه و خدا مادرتونو رحمت کنه. اگر میتونین لباس سایز صفر هم یک دست بخرین. سایز صفر خیلی لازم میشه سایز یک بزرگه هرچقدر بچه درشت باشه.

+ دنیای دو نفره ی ما هر روز اونقدر تازه تر و عاشقانه تر میشه که همش فکر میکنم خواب میبینم! زمان مقابلمان زانو میزند ولی طپش های قلب هایمان بر تیک تاک ساعت پیشی گرفته اند...
جوراب گرفتم ولی کفش نگرفتم فکر نکنم ماه های اول بدرد بخوره

کفش از یکسالگی لازم میشه. ولی پاپوش میتونین بهرین ولی همچین لازم نیست 

+ دنیای دو نفره ی ما هر روز اونقدر تازه تر و عاشقانه تر میشه که همش فکر میکنم خواب میبینم! زمان مقابلمان زانو میزند ولی طپش های قلب هایمان بر تیک تاک ساعت پیشی گرفته اند...
2740
مبارکتون باشه و خدا مادرتونو رحمت کنه. اگر نیتونین لباس سایز صفر هم یک دست بخرین. سایز صفر خیلی لازم ...

آخه همینطوری لباسا رو نگاه میکنم استرس میگیرم چجوری باید تنش کنم از بس کوچیکن، یعنی از این کوچیک هست؟ من نمیدونستم

کفش از یکسالگی لازم میشه. ولی پاپوش میتونین بهرین ولی همچین لازم نیست 

پاپوش رو از شیش ماهگیش که میفته تو عید میگیرم، شایدم یکی سایز دو گرفتم، ممنون از راهنماییت

آخه همینطوری لباسا رو نگاه میکنم استرس میگیرم چجوری باید تنش کنم از بس کوچیکن، یعنی از این کوچیک هست ...

اره هست من خودم سه دست سایز صفر خریدم. دو دست سایز یک. حتی اگر نی نی تون بالای سه کیلو پونصد باشه یکماه و نیم تا دوماه همون سایز صفر اندازش میشه . همین جعبه های بزرگ که تیکه ای هست سایز صفره احتمالا چون من هرجا رفتم گفتن نوزادی و صفر بود حالا شما دوباره نگاه کنین به سایزش

پاپوش رو از شیش ماهگیش که میفته تو عید میگیرم، شایدم یکی سایز دو گرفتم، ممنون از راهنماییت

پاپوش سایزاش خیلی کوچیکه فقط نهایت دو سایزه که اونم الکیه. اخه قیمتاش هم بالاس تقریبا پنجاه تومنه خب همونو یک جفت کفش میشه خرید البته کفش بالاتره

اره هست من خودم سه دست سایز صفر خریدم. دو دست سایز یک. حتی اگر نی نی تون بالای سه کیلو پونصد باشه یک ...

منم گفتم نوزادی میخوام کوچیک ترین سایز ولی روش زده سایز یک ، ممنون از راهنماییت حتما میگیرم

پاپوش سایزاش خیلی کوچیکه فقط نهایت دو سایزه که اونم الکیه. اخه قیمتاش هم بالاس تقریبا پنجاه تومنه خب ...

واسه شیش ماهه کفش بگیرم؟ بنظرم کفش تو پا بهتر میمونه تا پاپوش

منم گفتم نوزادی میخوام کوچیک ترین سایز ولی روش زده سایز یک ، ممنون از راهنماییت حتما میگیرم

رو خود یقه لباس داخلش مینویسه سایزو. ولی اگر سایز صفر نبود خودتون تیکه ای صفر بخرین اقلا واسه بیمارستان و یکماه اول وگرنه باید سایز یک استیناشو تا بزنید

2706