2737
2739
شاید باورت نشه ولی زیبایی واقعا مهمه من حس میکنم زشتم خیلیییی دیروز عروسی بودم ینی به معنای واقعییی ...

این حس تو به خاطر نبود اعتماد به نفسه

وقتی اعتماد به نفس نداری دیگران اینو کاملا حس میکنن و معمولا جذب اینجور آدمها نمیشن

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
یه کم روی اعتماد بنفست کار کن،،، همه چیز که خوشگلی و قیافه نیست،،، بخدا دیدم کسایی رو‌که میشد گفت قی ...

واقعا حس میکنم خیلی داغونم من خیلی از جنس مذکر فراریم و مجردم ولی وقتی یکی میاد جلو چشمم مثلا تو خیابون به دوستم پیشنهاد میده حس میکنم تحقیر شدم یا مثلا خالم با چند تا پسر مجرد که حالم ازشون بهم میخوره دیشب میاد جلو چشم من دختر سوا میکنه حس میکنم خورد شدم و هیچی نیستم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عقلمون به چشممونه واقعا الان دیگه زشتی معنی نداره ابروها تصنعی قیافه ها عملی هیشکی خودش نیست 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
واقعا حس میکنم خیلی داغونم من خیلی از جنس مذکر فراریم و مجردم ولی وقتی یکی میاد جلو چشمم مثلا تو خیا ...

اوه ول کن بابا خیلیم خوبی اعتماد به نفس داشته باش عزیزم 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2742
عزیزرزررزم چرا اینجورر میکنی با خودتت یعنی چی من زشتمم .تو این تفکرو داری چون تنها و تنها خودت باورش ...

واقعا همه چیز الان شده قیافه و هیکل دیروز ی دختره بود پسرا و مردا ک هیچ زنام دهنشون باز مونده بود از اینهمه خوشگلیش بعد مگه کسی کار داشت ک من اخلاقم چطوره ن چون همه قیافه هارو میدیدن 

واقعا حس میکنم خیلی داغونم من خیلی از جنس مذکر فراریم و مجردم ولی وقتی یکی میاد جلو چشمم مثلا تو خیا ...

ارتعاشاتت اوکی کن مثبت کن وقتی خودت خودتو قبول نداری این ارتعاشو به ادمای اطرافت منتقل میکنی عزیزم افکارت عوض کن. همین جوری که هستی خودتو قبول کن.

واقعا همه چیز الان شده قیافه و هیکل دیروز ی دختره بود پسرا و مردا ک هیچ زنام دهنشون باز مونده بود از ...

تفکراتت اشتباهه عزیزم اینجوریام نیست از صد در صد قبول دارم ۳۰ درصد اینجورین من دورو بر خودم آدممم بوده زشتتتت یعنی زشتاااا شوهرش آس و برعکس اینا شانس و تقدیره گلم و اعتماد به نفس. خودتو لایق بهترین ها بدون

افسرده شدم دیگه دیشب حس میککردم خورد دشم تحقیر شدم ی جورایی دلم میخاد برم موهامو از ته بزنم و لباس پ ...

عزیزم ببخشیدا شاید سلیقه ی خوبی تو انتخاب لباسات نداری یا زیاد به ظاهرت اهمیت نمیدی مثلا ریملمو بد زدم درس کنم یا فلان دستبند و ببندم دستم با لباسام میاد البته حرفام خواهرانه ستا،منم تو فامیل نزدیکم سه تا خواهرن بزرگنا کوچیکه 20 سالشه طفلکیا انقد اهمیت نمیدن که مثلا تو عروسیا الان چیا میپوشن چیا نمیپوشن همیشه همه شاکین ازشون چرا اینجور لباس میپوشن 

غمی به عالم نبوده که موندنی باشه پس بخند ...
2740

تو همه دوستات درو دافن؟ یه دوست متوسط یا زشت نداری که با دنیا عوضش نکنی؟ خانوادت چی همه دافن دخترای فامیل؟ وا عزیزم بله نگاه سطحی که ادم چشمش خیلیارو میگیره ولی دلیل نیست ازدواجی بهشون نگاه کنن بعضا برا سواستفادس. یا تو برات خواستگار بیاد فقط معیارت خوشگلیه؟ نه یعنی هر چی زوج دوروبرته و خوشبختن حورو پری هستن؟ قطعا نه

تو مطب دکتر بودم یه دختره بود سبزه تندددد یه کم زشت نشست کنارم دوست شدیم یعنی عاشقش شدم باهاش در ارتباط بودم شد دوستم بس گرم بودو بهم حس خوبی داد چهرش معموایم نبود ولی منشش رفتارش اون انرژی تو نگاهش ادمو میکشید سمت خودش به جاش یه دفه تو هواپیما تکون میداد میترسیدم یه دختره پنجه افتاب کنارم بودم گفتم گلم من میترسم میشه باهام صحبت کنی گفت نه مگه بیکارم بخواب🤦‍♀️😶 حالمو بد کرد دلم نخواست تا انتهای راه کنارش باشم. پس عزیزم به این چیزا نیست

عزیزم ببخشیدا شاید سلیقه ی خوبی تو انتخاب لباسات نداری یا زیاد به ظاهرت اهمیت نمیدی مثلا ریملمو بد ز ...

معمولا خوب لباس میپوشم ولی ن زیاد گرون ولی ارایش ن خوب بلد نیستم معمولا میرینم ارایشو ولی کلا ارایش بیرون و عروسیم فرق زیادی نداره شاید یه کم پررنگ تر بحث من اینه ک همین دخترا ک میگما اصلا ارایش خاصیم نداشتن و ناز بودن صورتشون مث اینه بود از بس هیچ لک و جوشی نبود نمیدونم چرا این شکلیم من از بچگی تو مغزم کردن ک دختر ال نمیکنه بل نمیکنه فک کنم اولین بار ک ارایش کردم تو عروسی داییم بود 18 سالم بود ولی دخترای دیشبی اکثرا کم سن بودن یادم نمیاد تا حالا رقصیده باشم یادم نمیاد مامانم اهنگ گذاشته باشه تو خونه یادم داده باشه دیشب مامانم میگفت توام برو پیش بقیه دیگه گفتم مامان نگا کن من شبیه اونام اخه؟ من حتی بلد نیستم برقصم  از بس مغزمو شستشو دادین 

تو همه دوستات درو دافن؟ یه دوست متوسط یا زشت نداری که با دنیا عوضش نکنی؟ خانوادت چی همه دافن دخترای ...

معمولا دوستام خوبه قیافه هاشون ولی اره دوست متوسطم دارم ک اونقد خوبه ک با هیچی عوضش نکنم ولی فامیل دخترا معمولا همشون خوشگلن دختر خاله هامو ببینی انگار عروسکن ن معیارام خوشگلی نیس فقط دیشب خیلی حالم بد بود حس میکردم دارم روانی میشم 

معمولا خوب لباس میپوشم ولی ن زیاد گرون ولی ارایش ن خوب بلد نیستم معمولا میرینم ارایشو ولی کلا ارایش ...

الان که ارایش مدل مو رقص همشو میشه که با گوشیم یاد گرفت فقط اراده کن خودتو برا یه تغییر اماده کن بیشتر از همه تغییر افکارت،تو هم بخوای میتونی همه اون کارارو بکنی

غمی به عالم نبوده که موندنی باشه پس بخند ...

یه بارم یکی بگه من زشتم فلان بهمان میزنمش 

اه ول کنید بابا 

میگین تو قرن بیست ویک زندگی میکنم بعد معیارا مال عهد بوق .

ول کنید مردمو خودتون باشید 

مگه قراره به مردم جواب پس بدین ؟؟

غصه ی چیو میخورین خدا هست 

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 

مگان مارکل پر از کک و مک دماغ پهن بدن پر لک تو سن ۳۷ سالگی بعد طلاق شد زن یه شاهزاده انگلیسی فقط اعتماد به نفس مهمه

2706