2733
2734
عنوان

خرید عروس

184 بازدید | 13 پست

من با پسری یه مدته توی رابطم و این هفته قراره بیاد خواستگاریم ،،،ولی دیشب وسط حرفامون من متوجه یه سری چیزا شدم ...

بهش گفتم خریدا رو دوسدارم تنهایی انجام بدیم که گفت من خواهرم باید بیاد اون سر از همه چی درمیاره ،،،گفتم الان دیگه همه دونفری میرن 

که گفت نه اون نمیذاره ممکنه از خریدا خوشش نیاد و ناراحت شه!!!

نظر شما چیه؟

حرف راجب جهیزیه شد که بعد از عقد بریم بخریم 

بازم گفت خواهرم میاد اون ۱۰ سال پیش موقع مراسم داداشم هم همه کارا رو خودش کرد...

چطور رفتار کنم بنظرتون؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از اون خواهراست مراقب باش یعنی چی که خواهرم ناراحت میشه شما ناراحت بشی عیب نداره ولی اون بشه عیب دار ...

انقدر نگرانم که دارم فکر میکنم سر این موضوع کلا بیخیال ازدواج باهاش بشم

2731

عکس انگشتری که می خوای رو بفرست  واسش باقیشو بگو پس خودتون برید بگیرید توام هرچی واست گرفتن نه بپوش نه دست کن بگو سلیقه ام نیست .

بعضی وقتها باید دست برداریم ازغصه خوردن و خراب کردنِ روزهایمان.باید بدانیم اگر تلاشمان را کردیم و راهمان را درست انتخاب کردیم پس بقیه‌اش دیگر دستِ ما نیست.ما وظیفه‌مان را انجام می‌دهیم بقیه‌اش دیگر دست خداست و خواست خودش.بسپاریم به خدا و آرام باشیم ،با 

کلا واسه خرید جهزیه به جز برای مبل و وسیله های بزرگ شوهرتم نبر ، با خانواده ات رو برو بخر ، نزار کسی دخالت کنه حتی شوهرت 

بعضی وقتها باید دست برداریم ازغصه خوردن و خراب کردنِ روزهایمان.باید بدانیم اگر تلاشمان را کردیم و راهمان را درست انتخاب کردیم پس بقیه‌اش دیگر دستِ ما نیست.ما وظیفه‌مان را انجام می‌دهیم بقیه‌اش دیگر دست خداست و خواست خودش.بسپاریم به خدا و آرام باشیم ،با 
عکس انگشتری که می خوای رو بفرست  واسش باقیشو بگو پس خودتون برید بگیرید توام هرچی واست گرفتن نه ...

انگشتر نشون رو حل میکنم .من نگرانیم از اینه آزمایش و خرید طلا و جهاز هم بیاد باهامون ....هنوز هیچی نشده استرس دارم 

انگشتر نشون رو حل میکنم .من نگرانیم از اینه آزمایش و خرید طلا و جهاز هم بیاد باهامون ....هنوز هیچی ن ...

رک بگو دوست ندارم کسی بیاد باهامون و اصلا از حرفت کوتاه نیا ببین عکس العملش چیه

بگوممنون نيازبه ادامه اين رابطه نيست منم يه خواستگارداشتم مامانش همون اول منوبرداشت برددفترعقدكاراش كردگفتم نميخام اينجامحل ندادنذاشت جايى ديگه برگرديم شبش منم به پسرگفتم مامان پسرم دعواراه انداخت كه ازالان فلان ميكنه منم گفتم شناسنامه هاروبيارين لطفا نميخام اين رابطه ادامه داشت باش

همین مدل خواهرشوهر دارم  برای نامزدی دسته گل سفارش دادم رفت کنسل کرد سر  از خود  رفت جای دیگه سفارش داد بخدا

برا همه چی اظهار نظر  تا واسه عروسی یواشکی همه کارها انجام دادم  آتیش گرفت  و دعوا کرد.. گفت من باید لباس عروس انتخاب میکردم