2752
2734
عنوان

بابام.....

| مشاهده متن کامل بحث + 741 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جدی!!!جدیدا چرا بادختر نمیسازن پس مادرا

نمیدونم 

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توراباغیرمیبینم صدایم در نمی آید دلم می‌سوزد کاری ز دستم برنمی آید. باردارنیستم تیکر آزمونمه🐾🐧
وااا چرا اینحوری کرد مامانت

مشکل داره زنیکه روانی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توراباغیرمیبینم صدایم در نمی آید دلم می‌سوزد کاری ز دستم برنمی آید. باردارنیستم تیکر آزمونمه🐾🐧
2731

۴ تا پرز مونده بود اونارم باد برد🫤

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
کاری نکردم چون میدونستم این پیاز داغشو زیاد میکنه فقط نگاش کردم بعد که رفت به بابام گفت این منو زده ...

الکی که آدم بچشو نمیزنه و اینقد حرف بازش نمیکنه 

هرچند حتی اگه خطایی هم کرده باشی این رفتاراشون عادی نیست

بخدا همه جام درد میکنه دست سمت چپم میلرزه همش نمیدونم چیکارکنم کسایی که میخوان بیشتر از این ناراحتم کنن بهتره بگم به نظر شما نیازی نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخشید  مادر پدرت این حرف ها رو زدن😲😳

بله

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الکی که آدم بچشو نمیزنه و اینقد حرف بازش نمیکنه  هرچند حتی اگه خطایی هم کرده باشی این رفتاراشو ...

مامانم کلا همچین آدمیه روانیه سری جیغ میکشه خودشو مظلوم نشون میده تا تقصیرابیوفته گردن بقیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الکی که آدم بچشو نمیزنه و اینقد حرف بازش نمیکنه  هرچند حتی اگه خطایی هم کرده باشی این رفتاراشو ...

هر کاری هم کرده باشه همه روانشناسا معتقدن حتی ادای زدنم نباید در بیارید و این غلطه که میزنن شما خودتون ددست دارید کسی شما رو بزنه؟!

یه خواستگار داغون اومده بود برام کاش اونو قبول میکردم حداقل از این دیوونه ها راحت میشدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس دکتر لازمن ایشون  کاش پدرتون میفهمید مشکل از مادرتونه

بله

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706