2752
2734

دوستان بعد از کلی گریه کلنجار دکتر رفتن با دیگران و همسرم مشورت کردنن تصمیم گرفتیم تو ۴۰ سالگی  دوباره مادر نشم چون تفاوت سنی من و فرزند دوم زیاد میشه و با فرزند اولم که ۱۲ سال داره زیاده قرار شد فرزند دوم رو کنسل کنیم و صدمون رو بزاریم برای این دخترم دورش شلوغه جای نگرانی نیست خودشم در آینده قطعا موفق میشه و صاحب فرزند و خانواده در ضمن پدرش هم از لحاظ مالی و عاطفی به شدت پشتشه خودشم دختر سر زنده و با اعتماد بنفسی هستش .قسمت نبود فرزند دوم داشته باشم . 

حالا نصحیتم به شما مامانا 

اولا اگر زندگیتون خوب و سالم بود بچه به دنیا بیارید بچه مسئولیت داره و در وهله ی اول یک انسانه

دوما دوتا بچه شیر به شیر نیارید خودتون خسته میشید به فاصله ی ۳ تا ۵ سال عرف و معمولشه

سوما خودتون تو فاصله ی سنی ۲۴ تا ۳۳ حتما بچه هاتونو بیارید و درش رو تخته کنید بچه بعد از این سن هم تفاوت سنی بالایی با مادر داره هم مادر حال و حوصله ی قبل رو نداره 

البته این شامل دوستانی که دیر ازدواج میکنن موقعیت ازدواج ندارن مشکل ناباروری دارند نمیشه اینا استثناء هستند و میتونن تو زمانی که خودشون صلاح میدونن مادر بشن .

کلام آخر اگر دیر به فکر بچه آوری باشید ما در آینده نسلی از پدر و مادرهای سالخورده با بچه های نوجوان داریم که درک متقابل کمی از هم خواهند داشت باروری سن خودشو داره پس الکی به تاخیر نندازید اگر واقعا دوست دادید طعم مادر بودن رو بچشید وسلام.

من ۲۹ سالمه حرف ازدواج میزنم مامانم میگه هولی بعد میگه بعد ۴۰ هم میشه بچه اورد اصلا تو ذهنش بین بارداری یه دختر ۲۰ساله با ۴۰ ساله تفاوتی نیست حرص منو درمیاره سنگ میندازه جلوی ازدواج کردنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من ۲۹ سالمه حرف ازدواج میزنم مامانم میگه هولی بعد میگه بعد ۴۰ هم میشه بچه اورد اصلا تو ذهنش بین بارد ...

نه خیلی خیلی فرقه منم فکر میکردم میتونم تا ۴۵ سالگی حتی بچه بیاریم بعد که کلی با این و اون صحبت کردم دکتر رفتم اطرافیانمو دیدم متوجه شدم که ۴۰ سالگی خیلی دیره برای بارداری تا تو موقعیتش قرار نگرفتید نمی‌تونید درک کنید

من ۲۹ سالمه حرف ازدواج میزنم مامانم میگه هولی بعد میگه بعد ۴۰ هم میشه بچه اورد اصلا تو ذهنش بین بارد ...

نه خواهشا به حرف مادرت گوش نده چون اکثر خانوما هرچی سنشون میره بالاتر دیگه خیلی چیزارو قبول ندارن و قبول نمیکنن

حتی دیگ خیلی کم پیش میاد پیشنهاد ازدواج داشته باشن 

2706