2752
2734
شاید باورت نشه ولی زیبایی واقعا مهمه من حس میکنم زشتم خیلیییی دیروز عروسی بودم ینی به معنای واقعییی ...

رو هیکلت کار کن بهترین لباسایی که در توانته رو بخر یه ارایش ملیحی که به صورتت بیاد بکن و با کمال اعتماد به نفس تو همه ی جمع ها حاظر باش فک نکن اونایی که خوشگلن خدادادی ان باید رو خودت کار کنی بایدددد

قد آسمون خودتو دوس داشته باش باور کن تو دنیا هیچی ارزشش بیشتر از خودت نیس👧
شاید باورت نشه ولی زیبایی واقعا مهمه من حس میکنم زشتم خیلیییی دیروز عروسی بودم ینی به معنای واقعییی ...

شاید اعتماد بنفس کمه 

خوشایدم ارایششون متفاوت بوده

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتما کلی به خودشون مالیده بودن

نمیدونم چشام ضعیفه عینکمو نزده بودم ولی بیشترشون خوشگل بودن مامانم هی میگفت چته چرا غمبرک زدی گفتم مامان شماها منو اوردین اینجا تحقیرم کنید اره 

2731
نمیدونم چشام ضعیفه عینکمو نزده بودم ولی بیشترشون خوشگل بودن مامانم هی میگفت چته چرا غمبرک زدی گفتم م ...

آخی اینطوری نگو عزیزم توهم حتما خوشگلی خودتو داری هیچکس زشت نیس

نمیدونم چشام ضعیفه عینکمو نزده بودم ولی بیشترشون خوشگل بودن مامانم هی میگفت چته چرا غمبرک زدی گفتم م ...

یه کم روی اعتماد بنفست کار کن،،، همه چیز که خوشگلی و قیافه نیست،،، بخدا دیدم کسایی رو‌که میشد گفت قیافه زشتی دارن، اما بلد بودن چطور رفتار کنن که همه جذبشون بشن و‌اصلا چهرشون مهم نباشه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

عزیزرزررزم چرا اینجورر میکنی با خودتت یعنی چی من زشتمم .تو این تفکرو داری چون تنها و تنها خودت باورش داریی.خواهشا اینجور فک نکن .هر کسی تو چشم یکی خوشگله شاید باورت نشه ولی بعضی از مدل های زیبایی تو چشم خیلی ها هیچم جالب نیستن. بعدم یه قیافس فقط .مهم بازن ادماس .اگه کسی قراره به خاطر قیافه بهت توجه کنه  میخوام صدسال سیاه توجه نکنه .چه ملاک روخی هست اخههههه 

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 
چ جوری میشه ارایش ی جمع 500 نفری فرق کنه شایدهمشون خوشگل بودن و فک همه پسرای جمع افتاده بود با اب ده ...

نه میگم ارایش اونا با این خانم شاید متفاوت بوده 

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
چ جوری میشه ارایش ی جمع 500 نفری فرق کنه شایدهمشون خوشگل بودن و فک همه پسرای جمع افتاده بود با اب ده ...

نمیدونم ولی اینکه پسرا یا هر موجود دیگه ای بخواد به خاطر زیبایی به ادم توجه کنه میخوام نکنه بعنی چییی. مگه ما عروسک ایم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 
رو هیکلت کار کن بهترین لباسایی که در توانته رو بخر یه ارایش ملیحی که به صورتت بیاد بکن و با کمال اعت ...

افسرده شدم دیگه دیشب حس میککردم خورد دشم تحقیر شدم ی جورایی دلم میخاد برم موهامو از ته بزنم و لباس پسرونه بپوشم دیگ چون این چیزی ک من هستم هیچ شبیه دخترای دوروبرم نیس

میخواستم بگم دیگه حالت تهوع گرفتم از جمله کی سرتره کی خوشگلتره🤮🤢

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2706