2737
2739
عنوان

همه در آمدشون کم شده یا فقط ما....

1238 بازدید | 109 پست

داریم درجا میزنیم؟ یعنی رااااحت بگم واسه یدونه شیرخشک خریدن داریم خداروشکر میکنیم که خداروشکر تونستیم یدونه شیر خشک بخريم. مواد غذایی اینا مه اصلا نمیخریم فقط نون. هر چی خونه هست داریم تموم میکنیم جاشم پر نمیکنیم. الان میخوام بدونم همه اینطوری شدن بخاطر وضع بد اقتصادی یا فقط شوهر من اینطوره؟ الان سر جمع تو کارتمون شاید 60 تومن پول باشه. اصلا واسش کار نمیاد مث پارسال یا قبل.

شغلشون چیه

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

کلا همه که مشکل مالی دارن ولی خب یه سری ها بخاطر نوع شغلشون بیشتر اسیب میبینن 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ماهم اوضاعمون خراب شده چون قسط زیاد داریم. ولی ن‌ در حدی ک‌گفتی نیسیم

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

آره وضع کاراخیلی خراب ماکه امسال هم خرج خورد وخوراک بتونه شوهرم بده پسنداز هیچ

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2740

ما ۶۰۰تومن بدهکاریم به پدرم..۴۰۰به پدرشوهر..برنج تموم شده.مرغ تموم شده..و مجبورم تا بدهیارو صاف نکردیم بیرون نمیرم که مبادا چیزی بخریم.

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین

ما هم همینیم مرغ و گوشت تموم شده فعلا باسیب زمینی سر میکنیم😂بیخیال دیگه چ میشه کرد

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
یه ماه و دویست تومان خرجی باورت میشه 

بخدا ما هم دقیقا همینطور یعنی فقط یذره پولی که تو دستمونه هییییچی نمیخریم میگیم باشه پول شیر خشک یوقت نه که نتونیم بخريم. مثلا یه نوشابه هوسمون کنه نمیتونیم بخريم.