2733
2734
عنوان

همه در آمدشون کم شده یا فقط ما....

| مشاهده متن کامل بحث + 1238 بازدید | 109 پست

حالا در بین این همه فقر مون 

یک چیزی بگم بخندید 

همین شوهر من که گفتم عضو هیات علمیه 😊 برای پخش کیک و کلوچه که رفته بود، توی همون کیف دانشگاهش کیک و کلوچه ها رو گذاشته بود با کت و شلوار استادیش میرفت تو سوپر مارکتا 😂

بعد در کیف رو باز میکرد طرف فکر میکرد الان یک جزوه ای کتابی چیزی در میاره بعد میدید کیک و کلوچه 😂

همه هم بهش با تعجب نگاه میکردن می گفتن نه جناب نمیخوایم بفرمایید کیک زیاد داریم 😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی دوهفته ای امتحان کردم یاد نگرفت میگن فعلا امادگیشو نداره وگرنه چند روزه باید یاد میگرفت

نه نه عزيزم چند ماه باید باهاشون کار کرد ببخشید ولی انگار با یه نفهم داری سروکله میزنی چند ماه هر چی باهاشون حرف میزنی باز کار خودشونو میکنن یا اصلا گوش نمیدن در حال کاری هستن یهو بعد این مدت خودشون به طور خودکار میگن. همسایمون بچش سه سالش بود خواست از پوشک بگیره عین من دردسر کشید.  هر وقت بخوای بگیری باید این راهو بری.

نه نه عزيزم چند ماه باید باهاشون کار کرد ببخشید ولی انگار با یه نفهم داری سروکله میزنی چند ماه هر چی ...

الان پوشک میکنمولی روزی چندبار میبرمش جیش میکنه خودشم گاهی میگه ولی پوشک میکنماگه فراموش کرد خونه  رو گند نزنه قبلا خیلی عوضش میکردم الان روزی دوبار

2731
الان پوشک میکنمولی روزی چندبار میبرمش جیش میکنه خودشم گاهی میگه ولی پوشک میکنماگه فراموش کرد خونه &n ...

آره عزیزم کار خوبی میکنی اولاش با پوشك هی باید واسش تکرار کنی و بهش یاد بدی جیش داره بگه بعد کم کم روزا پوشکو باز کن هر نیم ساعت ببرش دستشویی جیش کنه تاااا خودش یاد بگیره. ماهم همینکارو کردیم مثلا منتظر نمیموندیم بچه خودش بگه جیش دارم چون نمیگن یهو جیش میکنن باید خودت هر نیم ساعت ببریش دستشویی یا وفتایی که میبینی مایعات زیاد میخوره زود تر ببرش.  کم کم یاد میگیره خیلی سخته ولی باید این کارارو بکنی تا یاد بگیره.