2737
2739
عنوان

همه در آمدشون کم شده یا فقط ما....

| مشاهده متن کامل بحث + 1238 بازدید | 109 پست
ما ۶۰۰تومن بدهکاریم به پدرم..۴۰۰به پدرشوهر..برنج تموم شده.مرغ تموم شده..و مجبورم تا بدهیارو صاف نکرد ...

ما هم دو و خوردی به مامانم بدهکاریم چک داشتیم ازش گرفتیم هنوز ندادیم اسپلیت خراب شد ازش گرفتیم تعمیرکارو پول دادیم. خودمون صد تومنم نداریم دستمون

شوهرم‌معلمه ۲۵۰۰میگیره ۶۰۰میمونه برامون همش میره پای قسط و وام تا اخر ما نمیرسیم اصلا

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما هم همینیم مرغ و گوشت تموم شده فعلا باسیب زمینی سر میکنیم😂بیخیال دیگه چ میشه کرد

آخه واسم جای سواله که همه واقعا عین ما هستن... مثلا تخم مرغ تموم میشه دییییگه نمیتونیم بخریم شاید تا یکماه هم نخریم راحت بگم دو ماهه ماست نخریدیم با اینکه شوهرم غذا بدون ماست نمیخورد. یچی تموم میشه مجبورم برم سراغ یچیز دیگه تا اونم تموم کنم

اخر هفته مهمون میاد برام برنج داره تموم میشه گوشت و مرغ و روغن و قندم تموم کردیم حالا دیروز خقوق گرفتیم بریم از اون ۶۰۰برای بچم پوشک بخرم و بقیشم خرج کنم اونارو بخرم 

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
2728

۳۷۰۰ قسط میدیم هیچی نمیمونه برامون با مسافر کشی سر میکنیم

سلام نی‌نی، حال عجیبی دارم یه حال خیلی خوب، یه حس تازه انگاری روبه‌روی من از امروز در یه دنیای خیالی بازه دنیایی که با اون به هم رسیدیم بدون تو یه لحظه اون‌جا نیستم تو اومدی پا تو دلم گذاشتی تو با منی، من دیگه تنها نیستم🤰
اخر هفته مهمون میاد برام برنج داره تموم میشه گوشت و مرغ و روغن و قندم تموم کردیم حالا دیروز خقوق گرف ...

یعنی اونارو بخرم نهایت صدو یا دویست بمونه تا سر برج 

شوهرم‌معلمه ۲۵۰۰میگیره ۶۰۰میمونه برامون همش میره پای قسط و وام تا اخر ما نمیرسیم اصلا

ما همین خرج خوردو خوراکو موندیم وامو قسط هیچی یعنی اهل وام اینا نیستیم ولی با این حال در آمد صفر شده اصلا کار واسش نمیاد که خرج خوراکمونو درست حسابی بدیم. پارسال اینا یادمه حتی با شوهرم دعوا میکردم که چرا اینقدر کار میکنی دیر میای یکم بیا بچه رو بگیر. الان از صبح خونه تا شب. 

2738
آخه واسم جای سواله که همه واقعا عین ما هستن... مثلا تخم مرغ تموم میشه دییییگه نمیتونیم بخریم شاید تا ...

منم بابام ماشین سنگین داره خیلی روزا کار گیرش نمیاد 

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین

والا مام داغون شدیم

ولی فقط من حس میکنم ماییم که داریم روز به روز بدتر میشیم تو اطرافیانم ماشالاه همه دارن یا خونه میخرن یا ماشین

احساس میکنم داریم زیر این همه فشار له میشیم

والا مام داغون شدیم ولی فقط من حس میکنم ماییم که داریم روز به روز بدتر میشیم تو اطرافیانم ماشالاه ه ...

افرین همه دارم خونه میخ ن ماشین مدل بالا مغازه میزنن طلا میخرن دایم السفرن ولی من بجای پوشک روزها کهنه میبندم بچمو

ما همین خرج خوردو خوراکو موندیم وامو قسط هیچی یعنی اهل وام اینا نیستیم ولی با این حال در آمد صفر شده ...

ماشین ندارین بره اسنپ

یا جای دیگه بره کار کنه 

پسر خوبم عاشقتم .😘😘صدای خنده هایت دلیل زندگیم ام است.امیر محمد عشق مامان باباشه 😘😘