2733
2739
عنوان

همه در آمدشون کم شده یا فقط ما....

| مشاهده متن کامل بحث + 1238 بازدید | 109 پست
آخه واسم جای سواله که همه واقعا عین ما هستن... مثلا تخم مرغ تموم میشه دییییگه نمیتونیم بخریم شاید تا ...

نه دیگه اینجوری هم نیست خب بگو ی فکری بکنه ما یکم تو لوازم گرون مثلا گوشت و برنج لنگ میمونیم دیگه تخم مرغ و ماست و اینا نه،ولی خب درآمدا نسبت ب هزینه ها کم شده ب شوهرت بگو ی تکونی ب خودش بده ب ی شغل دیگه هم فکر کنه

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما این ماه بخدا صفر تومن یعنی یه هزاری نداشتیم اینم که میگم پول شیر خشک یارانه بود که ریختن 

ببین تا شوهرت جوونه باید کار کنه 

اوضاع اینطوریه  بهتره شده بره شاگردی بقیه کنه 

یا دستفروشی

پسر خوبم عاشقتم .😘😘صدای خنده هایت دلیل زندگیم ام است.امیر محمد عشق مامان باباشه 😘😘
2728
مهمون واجب نیست تو ابن گرونیا

دعوت نک دم دارن میان سفر مثلا 

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
دعوت نک دم دارن میان سفر مثلا 

خودشون زنگ زدن داریم میایم شهر شما چند روز هستیم بخدا اگه همه چی داشتیم یا دست و بالم باز بود خوشحالم میشدم ولی با این شرایط   

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
2738
اگر ماشین داره شوهرت بره مسافرکشی

ما شهرستانیم جز پراید و سمند اونم سمند شخصی نه فقط تاکسی مردم سوار ماشین دیگه ای نمیشن مث تهران نیست طرف سوار 206 هم بشه. 

ما شهرستانیم جز پراید و سمند اونم سمند شخصی نه فقط تاکسی مردم سوار ماشین دیگه ای نمیشن مث تهران نیست ...

عزیزم اسنپ باشه مردم سوار میشن چون مشخصات ثبت میشه

پسر خوبم عاشقتم .😘😘صدای خنده هایت دلیل زندگیم ام است.امیر محمد عشق مامان باباشه 😘😘
ما شهرستانیم جز پراید و سمند اونم سمند شخصی نه فقط تاکسی مردم سوار ماشین دیگه ای نمیشن مث تهران نیست ...

عزیزم اژانس خیلی خوبه بهش بگو بره اژانس حداقل پول نونیتون درمیاد

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین
ماشین ندارین بره اسنپ یا جای دیگه بره کار کنه 

این ازش برنمیاد.  چند جا زنگ زد گفتن بری سرکار واسه کسی اذیتت میکنن فک کنم منظورشان این بود پول نمیدن وگرنه میخواست بره تولیدی دروپنجره حتی واسه یه شرکت دیگه کار کنه به عنوان کارگر

افرین همه دارم خونه میخ ن ماشین مدل بالا مغازه میزنن طلا میخرن دایم السفرن ولی من بجای پوشک روزها که ...

خدا شاهده من ۲ ماه دیگه سر ساله خونمه عزا گرفتم چه غلطی بکنم بعد برادرشوهرم با من که داشتم اسباب کشی میکردم یه خونه ۶۰ متری خرید حالا الان ۶۰ متریشو کرد ۱۱۰ متر دارن میرن خونه جدید انقدر غصه خوردم گفتم مردم روزه به روز دارن پیشرفت میکنن انگار که ما فقط داریم با این گرونیا ضربه میخوریم ۱ کیلو ۱کیلو برنج میخریدم من

این ازش برنمیاد.  چند جا زنگ زد گفتن بری سرکار واسه کسی اذیتت میکنن فک کنم منظورشان این بود پول ...

بخدا شوهرمن چندجا کار میکنه تا بتونیم زندگی کنیم با ی شغل نمیشه 

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین