2733
2734
عنوان

رویای صادقه. ماوراالطبیعه❌❌❌ترسوها نیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1155 بازدید | 82 پست

من یشب خواب دیدم کلی ادم مردن خونی هستن وسط ی خیابون 

بعد هیچکسی نبود از اینطرف خیابون رد شدم دیدم ی بچس گفتم چیشده چرا اینا خونین ؟ گفت داعش حمله کرده 

بعد صبح به بچه هام گفتم اینا سربسرم گذاشتن که مامان تورو خدا داعشو وارد خوابت نکن 

دقیقا چند روز بعدبه  مجلس حمله کردن

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
عزیزم لطفا جواب منو بدید و روش فکر کنید قصد مزاحمت یا سر کار گذاشتن ندارم قسمت بود شما امشب این تا ...

عمرم جواب دادم بهتون. شما جواب نفرمودین چکار کنیم اخه؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم شما یا مادرتون نوعی دعا و نیایش..... مبلغ هم واسه حضورتون دیگ. کاش میشد کامل توصبح بدم ولی ...

عزیز دلم چی میگی دعای چی؟منم یه فرد عادیم مثل شما. دعا نویس که نیستم. هیچ وقت سمت این چیزا نرفتم و نمیرم. ببخشید❤️

عمرم جواب دادم بهتون. شما جواب نفرمودین چکار کنیم اخه؟ 

عزیزم اگه خواست سر فرصت  بیا خصوصی 

اصلا نخواستی هم جواب خیلی از  سوالاتو دارم💟

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
2731
عزیزم اگه خواست سر فرصت  بیا خصوصی  اصلا نخواستی هم جواب خیلی از  سوالاتو دارم💟

اینکه من تو خواب بعضیا رو میشناسم اما تو واقعیت نمیشماسمو می دونی ؟

هیچ کس از آخرین خداحافظی باخبر نیست.با هم مهربان  باشیم .خدانگهدار دوستان 
عزیز دلم چی میگی دعای چی؟منم یه فرد عادیم مثل شما. دعا نویس که نیستم. هیچ وقت سمت این چیزا نرفتم و ن ...

نه گلم اشتیاه برداشت کردی من دعا نخواستم ازت 

ای بابا

نه شما عادی نیستی

من میدونم که میگم

مخصوصا مادرتون که البته شما هم این قدرت رو دارید

حرف منو قبول ندارید از بزرگان کرمانشاه  بپرسید تا ببینید چه احترامی به شما میزارن(چه ثوفی ها و چه مسلمان ها عارف)

شما فرق دارید

ببخشید دلخور شدی💟

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
من یشب خواب دیدم کلی ادم مردن خونی هستن وسط ی خیابون  بعد هیچکسی نبود از اینطرف خیابون رد شدم ...

عزیزم این عذابم میده که اون همه آدم فوت شد. خب حتی اگه میگفتمم کی حرف منو باور میکرد اخه

نه گلم اشتیاه برداشت کردی من دعا نخواستم ازت  ای بابا نه شما عادی نیستی من میدونم که میگم م ...

جانم چه احترامی. دو ساله زندگیم داغون شده افسردگی گرفتم. خدا عذاب نازل کرده واسم شما میگی عادی نیستی! من درخواست دوستی میدم بهتون امری داشتین درخدمتم

2738

دوستان ممنون از دلداریتون. ولی من این تاپیکو بیشتر واسه این زدم که بهم بگین این موضوع  ربطی به حس ششم و چشم سوم و این حرفا نداره؟؟؟؟؟ چون گاهی یه چیزایی میبینم مثلا سایه آدم یا سیاهی؟ یا یکی صدام میزنه. در حالیکه هیچکی پیشم نیست همیشه به خودم تلقین میکنم که از ترسه چون من خیلی ترسوم

بله گلم به چشم آجناتون  یا همون چاکرای ششمتون  ربط داره

مرسی عزیزم. خب  الان چکار کنم که کلا این حس ششم نداشته باشم دیگه؟ نمیشه؟ من از این چیزا وحشت دارم

2706