2737
2739
عنوان

رویای صادقه. ماوراالطبیعه❌❌❌ترسوها نیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1155 بازدید | 82 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با تسخیراتش کاری نداشتم که بخوام انجام بدم. زود خوندم رد شدم مثل خوندن کتاب.اسمم موکلای روز بو ...

عزیزم همه چله  ها یکی هستن

اما از دو راه

جله ای که شما ور داشتی شاید ناقص بوده اما همون کارایی رو داره

کسی که چله صلوات بر میداره و ترک حرام میکنه روز ۴۰ با روز اول خیلی فرق ها داره

دلیلش اینه💟

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

عزیزم شما انگار دچار رویای صادقه و حس ششم با هم هستید.حس ششم رو گاهی بعضیا به چشم سوم هم تعبیر میکنن.البته ممکنه شما داشته باشین اما این چیزی که گفتین بیشتر رویای صادقه اس و خیلیا دارن.حس ششم یا چشم سوم به خواست خود ادم میتونه باز یا بسته بشه البته با تمارین فراوان اما رویای صادقه درونیه و فکر نکنم بشه رفعش کرد. 

عشق مثل جنگ می مونه...شروع کردنش راحته...تموم کردنش سخته...فراموش کردنش محاله...
2728
عزیزم شما انگار دچار رویای صادقه و حس ششم با هم هستید.حس ششم رو گاهی بعضیا به چشم سوم هم تعبیر میکنن ...

عزیزم خوابو که میدونم رویای صادقس. گاهی یه چیزایی میبینم مثل سایه ادم ولی هیچ کسی پیشم نیست نمیدونم از ترسه یا واقعا مربوط به چشم سوم ایناس. رویای صادقه و چشم سوم ربطی به هم ندارن؟ یعنی کسی که رویای صادقه میبینه لزوما قرار نیست چشم سومش فعال باشه درسته؟ 

عزیزم خوابو که میدونم رویای صادقس. گاهی یه چیزایی میبینم مثل سایه ادم ولی هیچ کسی پیشم نیست نمیدونم ...

این سایه و اینا دیدن چشم سوم نیست و کسیم که رویای صادقه میبینه لزوما چشم سومش باز نیست.البته گفتم ممکنه برای شما باز باشه حالا بد نیست با متخصص امور دینی یا مربیای عرفان راجع بهش مشورت کنی.ممکنه بتونن کمکت کنن من خودم نفهمیدم چطوری اینکارو کرد ولی فقط یه دستمال بهم داد و با نگه داشتنش همه چی خوب شد همین

عشق مثل جنگ می مونه...شروع کردنش راحته...تموم کردنش سخته...فراموش کردنش محاله...
2740