2726

سلام دوستای قشنگم امیدوارم حالتون خوب باشه❤️
حقیقتش یه موضوعی خیلی وقته داره منو عذاب میده،اول اینو بگم که مامانم خیلی وقتا قبل اینکه کسی از آشناهامون فوت کنه خوابشو میبینه و میگه خواب دیدم فلانی فوت شده و دقیقا تا حدود یه ماه بعدش واقعا طرف فوت میشه میدونم باورش سخته ولی بخدا حقیقته. 
و اما موضوع خودم: حدود دو سال قبل یه خوابی دیدم که با خواهرم تو اتاقم داشتیم حرف میزدیم  یه دفعه زمین وحشتناک لرزید به حدی ترسناک بود که از خواب پریدم و قلبم داشت میترکید انقد تند میزد. و دقیقا به فاصله چند روز بعدش  زلزله وحشتناکه کرمانشاه اومد و من و خواهرمم دقیقا به همون حالتی که خوابشو دیدم تو اتاقم داشتیم حرف میزدیم. تا چند ماه بعد زلزله واقعا حالم بد بود همش فکر میکردم الکی این خوابو ندیدم چرا به کسی نگفتم؟؟ شاید اگه میگفتم حداقل بعضیا نجات پیدا میکردن. اما کی حرف منو باور میکرد؟ اخه مگه میشه به خاطر حرف یه نفر یه شهرو خالی کنن؟نمیدونم این چه عذابی بود خدا بهم داد حتی الانم که حدود دو سال گذشته خیلی وقتا ناخوداگاه میاد تو ذهنم و گریم میگیره. تو رو خدا اگه کسی اطلاعاتی در مورد این جور خوابا داره بهم بگه؟؟؟ چرا من این خوابو دیدم؟؟ ربطی به حس ششم داره؟؟ اینم بگم من به شدت ترسوم از موضوعای ماوراالطبیعم به شدت میترسم دنبال اینجور چیزام هیچ وقت نرفتم. من چکار کنم؟؟؟؟ نمیتونم فراموشش کنم دارم دیونه   اخه چرا از این همه اتفاق من باید دقیقا خوابیو ببینم که باعث فوت هزاران نفر شد؟؟ عذاب وجدان داره دیونم میکنه بخدا. 
ببخشید طولانی شد 

منم گاهی ازین خوابا میبینم..مثلا دیروز دیدم ازیه سوپرمارکت رفتم خرید کنم یهو گفتن اتیش اتیش امشب اونجااتیش گرفت البته زیادنه ها خیییلی کم 😂خداروشکرررر هیچکس چیزیش نشد خسارت چندانیم نزد

خدایاشکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من بیام کرمانشاه و واسه دو ساعت مبلغی هم تقدیم کنم   و البته با مادر یا پدرتون حاضرید واسم یه کار کنید؟ کار خاصی نیست فکری هست

اگه راضی هستید لطفا خبرم کنید(لطفا)

لطفا جوابم رو بدید.یا خودتو یا مادرتون

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
2728

چراذبیخودی وسواس به خودت وارد میکنی

شما خاب زلزله دیدی درست

تو خاب که تز تاریخ و ساعت زلزله خبر نداشتی

پس چجوری میخاسی پیسگیری کنی

مگه شما امام جمعه شهری که توقع داری یه شهر حرفتو باور کنن

عزیزم چرا الکی خودتو ازار میدی

از دست شما کاری برنمیومده چون تاذیخ وساعت و که نمیدونسی

ان شاالله که عزیزت رو تو زلزله از دست نداده باشی

وااا عذاب وجدان چرا؟ شما کاری نمی تونستی بکنی. مثلا میخواستی بری بگی خواب دیدم زمین لرزیده؟ خب زمان و مکانشو چی؟ اونا رو که دقیق نمیدونستی. تازه هیچوقت بخاطر خواب یک نفر انسان معمولی مث من و شما نمیان شهری رو خالی از سکنه کنن. خودتو اذیت نکن عزیزم

🥺🥺🥺🥺🥺

عزیزم جدی گفتم 

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

ووی منم ترسیدم تاریکه، اما بهت بگن رویای صادقه وجود داره منم چند تا دیدم البته نه به اون شکل همون اتفاق اما نشونه هاش دیدم کع خیلی هاش بعدی که اتفاق افتاد یادم اومد خاب دیدم 

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
2706