2737
2739
عنوان

رویای صادقه. ماوراالطبیعه❌❌❌ترسوها نیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1155 بازدید | 82 پست
من یه شب یه خواب خیلی وحشتناک دیدم که از اون موقع تو فکرمه.شوهرم کارمنده و صبح ها ساعت ۵ میره اداره ...

مَرد هم بود ولی نمیدیدمش فضای خوابم مثل اطاقی که توش خوابیدم تاریک بود.نگران پسرمم بودم تو خواب.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داری کم کم منو میترسونیا.میتونی منو هم پیشگویی کنی؟

نه گلم پیشگویی چیه نظرمو گفتم

مگه کسی پیشگویی بلده‌؟ هرکی هم بگه کذاب هست

این خانم واقها عجیبه...

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
2728
والله عزیزم گفتم که من اصلا دنبال این جور چیزا نرفتم. ادعاییم ندارم که بگم انسان پاکیم خیلیم گناه کا ...

💙میدونم قشنگم منظورم اونایین که الکی فکرتو مشغول اینکارا میکنن

خودتو درگیر این مسائل اصلا نکن 

راجب خواب هاتم  فکر نکن بعد یه مدت ازبین میره

💙میدونم قشنگم منظورم اونایین که الکی فکرتو مشغول اینکارا میکنن خودتو درگیر این مسائل اصلا نکن  ...

عزیزم منم همین قصدو داشتم که بهش فکر نکنم. ولی دوسال میگذره و واقعا داره منو عذاب میده میدونم کاری ازم برنمی اومد اما دست خودم نیست 

2740
عزیزم منم همین قصدو داشتم که بهش فکر نکنم. ولی دوسال میگذره و واقعا داره منو عذاب میده میدونم کاری ا ...

نه اتفاقا ناخواسته بهش فکر میکنی

موقعی که به ذهنت میاد فکرش خودتو مشغول یکاری کن

برو بیرون قدم بزن با دوستات وقت بگذرون 

تو خوابم مثلا با چند نفر رفتیم بیرون من میشناسم اونارو تو خواب صداشون میکنم مثلا میریم خرید گردش اما ...

آها....

اون کتابا که خوندی(خودت میدونی چیرو میگم) وارد بخش تسخیرات نشدی؟

تمرین هاش رو چی؟

خیلی اثر داره و معمولا بردن اسم یکی از اونا از این قدرت های نصفه نیمه و عقیم ممکنه به ادم میده

حالا بحث پرواز روح هم بماند که ممکنه این قدرت رو داری البته اگه زیاد تکرار بشه نه یکی دوباره تو خواب....

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

حالا بابای من فلسفه خیلی جالبی از خواب میگه خیلی شیک و مجلسی از خواب دیدن تا اخر عمر منصرفت میکنه میگه خواب مشغله فکر انسانه ممکنه هرچیزی باشه جالبه میگه من اصلا خواب هم نمیبینم به ندرت اعتقادی نداره براشم تعریف کنی میگه باز ظفرخواب بین شدی؟!

آها.... اون کتابا که خوندی(خودت میدونی چیرو میگم) وارد بخش تسخیرات نشدی؟ تمرین هاش رو چی؟ خیلی اث ...

من شنیدم باید علم خاصی داشت ریاضت های خاصی داره برای اینکه به یه سری علم های ماورا دست پیدا کرد منجمله همین قدرت خواب های صادقه

من شنیدم باید علم خاصی داشت ریاضت های خاصی داره برای اینکه به یه سری علم های ماورا دست پیدا کرد منجم ...

اره عزیزم  دو راه هست چله های سنگین و ذکر های طولانی و قسم های خاصی تو کتاب ها هم نیست و سخت گیرمیاد

بعدش هم فرد پسشمون میشه چون انرژیت میره ولی افسوس که هر کاری کنی دیگه اونا  نمیرن....

خدا کنه هممون فقط به خدا چنگ بزنیم

گاهی دیر میشه....

آها.... اون کتابا که خوندی(خودت میدونی چیرو میگم) وارد بخش تسخیرات نشدی؟ تمرین هاش رو چی؟ خیلی اث ...

با تسخیراتش کاری نداشتم که بخوام انجام بدم. زود خوندم رد شدم مثل خوندن کتاب.اسمم موکلای روز بود توش.تسخیراتیم که تو کتاب من دیدم سه چهار تا بیشتر نبودن چون انگار واسه هر موردی دعا و تسخیر فرق داره به غیر از انجام شرایط کلی 

تمرینم انجام نمیدم 

اما چله زیاد دارم که بیشترشم مالی و رزق و روزی هست 

زیاد اتفاق میفته بیشتر خوابام جاهای غیر طبیعی و ادماشم نمیشناسم تو واقعیت اما تو خواب کاملا میشناسم 

هیچ کس از آخرین خداحافظی باخبر نیست.با هم مهربان  باشیم .خدانگهدار دوستان