2733
2734
عنوان

خانوما بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1888 بازدید | 71 پست
من خودم هی میگفتم یعنی امکان داره شوهرم به ام خیانت کنه میگفتم نه اصلا ممکن نیست ولی کرد من هیچ غلطی ...

چکار کرد

رهـا جونم خوشا ب بخت بلندم ک تورو دارم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بد نیس ولی ادم رحمت کشیه و پولاشو اصلاهدر نمیده

ببین خودتو نیاز،،، حالا فرض کنیم رفته انجام داده،،، از فردا باهاش گرم شو،، دیگه فارغم شدی،، کم‌کم خودش سمت این چیزا نمیره اگه ازت سیر باشه کاری نمیکنه،،، فقط بچسب بهش،، گرم شو،، شده هر شب

خیانت والا دیگ داره عام میش .فقط خودت در یاب نگرد تا پیر و افسرده نشی ولی جوانب بهداشتم رعایت کن درد مریضی نگیر ..وگ بتونی مچشو با فیلم بگیر و ازش در ازاش حق طلاق و مال بگیری و دیگگ تو بتازونی اون بشین سر جاش ادم زندگی کن

من خودم هی میگفتم یعنی امکان داره شوهرم به ام خیانت کنه میگفتم نه اصلا ممکن نیست ولی کرد من هیچ غلطی ...

منم حق طلاق و مال گرفتم 

افتاد به دست و پام بهم فرصت بده و زبون بازی ...بخاطر بچهام بخشیدم ..اما الان ۷۰ درصد ادم شد ولی دیگ مهرش بدلم نیس طلام ازش ببار تمام صحنه هایی که دیدم جلو چشمم.کاش رفته بودم .حالا همع میگن بتمرگ که شوهرت برگشته بزندگی

چقدر راحت بعضیها میگن از این به بعد گرم باش،بچسب بهش

مگه میشه فراموش کرد؟؟؟؟زنیکه خیانت ببینه دیگه اون زن سابق نمیشه ،بعد بیاد بعد از خیانت تازه به طرف بیشترم برسه؟

بعد آقا بگه به به چه کردم؟دستم درد نکنه هم خیانت کردم هم زنم بهتر از قبل شد

چقدر راحت بعضیها میگن از این به بعد گرم باش،بچسب بهش مگه میشه فراموش کرد؟؟؟؟زنیکه خیانت ببینه دیگه ...

ادم هر چند تظاهر به گرمی کن اخرشش تابلو میش که قلبش شکسته ..تو خیانت باید طرف نقره داغش کنید و در نهایت اگ بچه دارین یبار دیگ بهش فرصت بدین چون انسان جایزالخطاس .ولی بچه ندارید الفرار ..میگن ۹۹ درصد خانما خیانت میبینن اون یه درصد که نمیبینن مجردن

منم حق طلاق و مال گرفتم  افتاد به دست و پام بهم فرصت بده و زبون بازی ...بخاطر بچهام بخشیدم ..ا ...

خب چیکار کنی بچه داری،، مادر بودن خیلی سخته،،، مامان منم همیشه میگفت اگه بچه نداشتم حتما جدا میشدم

خب چیکار کنی بچه داری،، مادر بودن خیلی سخته،،، مامان منم همیشه میگفت اگه بچه نداشتم حتما جدا میشدم

الان شما راضین به زندگی پدر و مادرتون ؟

من دوستم الان ۳۰ سالش از مامانش متنفر میگ اینده منم تباه کرد که طلاق نگرفت از خانم بازی باباش یه خاسگار پاشو در خونشون نمیزار

منم حق طلاق و مال گرفتم  افتاد به دست و پام بهم فرصت بده و زبون بازی ...بخاطر بچهام بخشیدم ..ا ...

دقیقا من هم عین چی گریه میکرد التماس برا ۱۶سال پبش هست ولی کاش ولش میکردم جرات حرف زدن نداره درجا خفش میکنم اما چه فایده که دلم شکسته

الان شما راضین به زندگی پدر و مادرتون ؟ من دوستم الان ۳۰ سالش از مامانش متنفر میگ اینده منم تباه کر ...

آخه بابای من کار خاصی نکرده بود فقط پیام داده بود،،، مامانمم خونرو به نامش زد،، حق طلاق رو گرفت،،، تا راضی شد که طلاق نگیره،،، یک سالم طول کشید تا مهر و محبت و عشق اومد تو خونه،،،،، من به مامانم گفتم اگه الان طلاق بگیری کسی جایگزین تو میشه و بچه هات بدبخت،، پس بجنگ و زندگی کن،، سختش بود ولی قبول کرد،، 

دقیقا من هم عین چی گریه میکرد التماس برا ۱۶سال پبش هست ولی کاش ولش میکردم جرات حرف زدن نداره درجا خف ...

وای یا خدا ۱۶ سال هنوز میسوزی ..من ۲ سال به این امید نشستم فراموش کنم .تو مدت ۱۶ سال بازم رفت؟؟؟

آخه بابای من کار خاصی نکرده بود فقط پیام داده بود،،، مامانمم خونرو به نامش زد،، حق طلاق رو گرفت،،، ت ...

بیشتر از اینا بود که بابات باج داد ...و مادرت برو بچهاش نیاورد که نسوزن .جگ و جدال نبود .مادرت افسرده نشد و خوشحال ود ؟؟یا تبدیر شد به مرده متحرک 

2706