2733
2734
عنوان

خانوما بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1888 بازدید | 71 پست
وای یا خدا ۱۶ سال هنوز میسوزی ..من ۲ سال به این امید نشستم فراموش کنم .تو مدت ۱۶ سال بازم رفت؟؟؟

من دیگه چیزی ندیدم اما چه فایده من نخواستم کسی بفهمه فقط یه برادرشوهرم میدونست اونم رفت همه جا گفت کلا ابروم رفت اما چه کنم الان یادم میفته گریه میکنم ۰

بیشتر از اینا بود که بابات باج داد ...و مادرت برو بچهاش نیاورد که نسوزن .جگ و جدال نبود .مادرت افسرد ...

مادرم اتفاقا متوجه نشد،، من متوجه شدم،، بابامو رسوا کردم😜البته سنم کم بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادرم اتفاقا متوجه نشد،، من متوجه شدم،، بابامو رسوا کردم😜البته سنم کم بود

ولی من افسرده شدم به خاطر مادرم،، چون تا حالا هم ندیده بودم،، بعد شک کرده بودم،،،، وقتی مطمئن شدم ضربه خوردم

من دیگه چیزی ندیدم اما چه فایده من نخواستم کسی بفهمه فقط یه برادرشوهرم میدونست اونم رفت همه جا گفت ک ...

ابرو شما؟یا شوهرت ؟؟من تودم جار زدم .....چون تا قبل خیانت ش خیلی ارو داری کردم کتک میزد فوش میداد هر کی مارو میدید گلستون بودیم .وقتی خیانتشو گرفتم خانواده خودم  میگفتن شما که عاشق و معشوق بودین کتکاشو باور نکردن اونم زد زیرش .منم گفتم گور باباش  نتونستم ازشون اننتقام بگیرم اونام منو درو کردن ابروشون میبرم ...برا مرد افتخار فوقش میگ کردم داشتم میکنم

2731
ولی من افسرده شدم به خاطر مادرم،، چون تا حالا هم ندیده بودم،، بعد شک کرده بودم،،،، وقتی مطمئن شدم ضر ...

اتفاقا تجربه میش برا اینده خودت ولی شکاکی خیلی بد .رابطه خراب میکنن .باید سیاست داشته باشی زیر زیری شوهرامون بپاییم ..من علت خیانت شوهرم اعتماد بیش از حد بود ....

اتفاقا تجربه میش برا اینده خودت ولی شکاکی خیلی بد .رابطه خراب میکنن .باید سیاست داشته باشی زیر زیری ...

الان همه خیانت میکنن کیه که خیانت نکنه،،، روحم انقدر از دست این مردم خستس،، کو عشق،، کو زندگی،، وفاداری

ابرو شما؟یا شوهرت ؟؟من تودم جار زدم .....چون تا قبل خیانت ش خیلی ارو داری کردم کتک میزد فوش میداد هر ...

نه شوهرمن نه واهل بداخلاقی بود نه عصبانیت باور نمیکردن یکی از جاری هام منتظر بود که فقط زندگی من به هم بریزه هی چی بگم 

الان همه خیانت میکنن کیه که خیانت نکنه،،، روحم انقدر از دست این مردم خستس،، کو عشق،، کو زندگی،، وفاد ...

زندگی و ادما عوض شد شمام باید تغییر کنی ...اما زندگی کسی نپاشونید

2740
نه شوهرمن نه واهل بداخلاقی بود نه عصبانیت باور نمیکردن یکی از جاری هام منتظر بود که فقط زندگی من به ...

غم مخور خدا جا حق نشسته اگ شوهرتون خوب شد و خوب بود یه خبط کوچیک بوده ..من شوهرم پدرمو در اورد دو شخصیتی ودو قطبی

زندگی و ادما عوض شد شمام باید تغییر کنی ...اما زندگی کسی نپاشونید

من غلط کنم زندگی کسی رو خراب کنم،،، پس خدا چی،،،، انسانیت چی،،،،،، من برای مادرم دق کردم،، پیر شدم،،، تقریبا آیندم تغییر کرد چون همزمان با کنکور لیسانسم بود،،،، الهی برای مامانم بمیرم،،، الانم مادرم میگه تو بیشتر از من ضربه خوردی

من غلط کنم زندگی کسی رو خراب کنم،،، پس خدا چی،،،، انسانیت چی،،،،،، من برای مادرم دق کردم،، پیر شدم،، ...

کاش بهش نمیگفتی و خودت با پدرت صحبت میکردی ..خیلی فرقش زنی که چندین سال جونیش بزار پای مرد و بهش بچه ببخش و بقلش بخواب زندگیش نابود شه .شما عاشق میشین و شروعی دوبارع اما مادرتون انتهای کار و زندگی و جونیش اومد جلو چشمش

کاش بهش نمیگفتی و خودت با پدرت صحبت میکردی ..خیلی فرقش زنی که چندین سال جونیش بزار پای مرد و بهش بچه ...

بچه بودم هیچی نمیفهمیدم فقط متوجه شدم و یک هفته کلنجار رفتم با خودم،، تو مدرسه عصبی شده بودم،، داغون بودم،، معلمام میگفتن چت شده تو درس خون بودی،،، تب کردم،،، تا اینکه به مامانم آروم آروم گفتم،،،، بابامم اهلش نبود،، زیر سر زن عموم بود میدونستیم میخواد زندگیمونو بهم بزنه،،، پدر من عاشق زندگیش بود،،، با عشق با مامانم ازدواج کرد