2733
2739
عنوان

خانوما بیاین

1880 بازدید | 71 پست

خانوما کارم این چن روزا شده فکر و غصه من ب شوهرم خیلی اعتماد داشتم یعنی ی چیزی ازش میدیدم میگف اینجور نیس باور میکردم ی بار رف عروسی دور اومد من رفتم خونه مامانم صبحش اومدم خونه ت شلوارش نگا کردم دستمال و ی کاندوم استفاده شده بود

رهـا جونم خوشا ب بخت بلندم ک تورو دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

ی دختر میخاس الان ت داروخونه کار میکنه گفتم پول بده برن شیرخشک بخرم نف فردا میرن میخرم خودم امروز که خریده بود گفتم از کجا خریدی گف از فلان جا 

یعنی جایی که دخترو اونجا نیس ولی هر چی میگردم رسید نمیبنم بفهمم از کجا خریده

رهـا جونم خوشا ب بخت بلندم ک تورو دارم
بعد موقع خواب گف خیلی احتیاج داشتم خودارضایی کردم

باکاندوم؟؟؟؟؟؟هبشکی با کاندوم خودارضایی نمیکنه

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....

چقدر ساده ای آخه اونقدری ساده ای که با همچین حرف خنده داری خواسته گولت بزنه خودارضایی با کاندوم

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
2706