2737
2739
عنوان

کیا چشم سومشون بازه

| مشاهده متن کامل بحث + 11242 بازدید | 382 پست
وای ینی با انگشت فشار بدیم اون وسطو کم گم چشم در میاد؟😯

ن بابا😂مراحل زیادی داره انگار

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡
بلدین؟؟

نه ولی یه چیزایی شنیدم تمرین داره  میگن انگشت اشارتو به وسط دوتا ابروت نزدیک کن هروقت احساس درد بکنی یعنی کم کم چشم سومت داره فعال میشه ولی تمریناشو بلد نیستم 

یه لحظه فکر کن مال تو باشم   ..اروم باش...میگم اروم باش..گفتم فک کن فقط..یکی زنگ بزنه به اورژانس..نفس بکش لعنتی..بیا اینم مرد  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مال من تا ۳ سال پیش باز بود خیلییییی اذیت میشدم طوری که داشتم افسرده میشدم و از سایه خودمم میترسیدم.بردم پیش یه نفر کمکم کرد بسته شد.الان دیگه راحتم چیه چشم سوم ادم باز باشه ۲۰ سال با عذاب زندگی کردم 😥

عشق مثل جنگ می مونه...شروع کردنش راحته...تموم کردنش سخته...فراموش کردنش محاله...
2731
من دیشب شوهرم گم شده بود هر چی به وسط چش و‌چالش تو عکس نگاه کردم هی گفتم زنگ بزن زنگ بزن آخرم نزد من ...

میگفتن تو نی نی سایت. که ب فرشته ی نگهبان کسی ی چی بگی گوش میگیره. یبار ک باشوهرم قهربودم هرچی ب نگهبانش گفتم.انگار ن انگار.. هیچی بابا همش کشک بود

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
2740
وای ینی با انگشت فشار بدیم اون وسطو کم گم چشم در میاد؟😯

ن بابا

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
به نظر من سعید فتحی روشن واقعا چشم سومش بازه فقط از ترس اینکه براش مشکل پیش نیارن میگه اینا الکیه

کی هست؟؟نمیشناسمش

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡
بابا این مرتاض های هندی 20 سال میرن تو غار قایم میشن به این قدرت ها دست پیدا میکنن مال منو شما نیست ...

نه عزیزم اینطور نیست . من یکیو میشنایم یخورده بازه  چشم سومش اما نه کامل ادم خیلی خوبیه اما مث من و شما ادم معمولیه 

اما من روم نمیشه زیاد ازش سوال بپرسم  رودربایستی دارم باهاش 😯

مال من تا ۳ سال پیش باز بود خیلییییی اذیت میشدم طوری که داشتم افسرده میشدم و از سایه خودمم میترسیدم. ...

۲۰سال؟؟؟چی میدیدی؟؟؟ازاینده میتونستی چیزی ببینی؟

2706