2733
2739
عنوان

کیا چشم سومشون بازه

| مشاهده متن کامل بحث + 11217 بازدید | 382 پست
عزیزم تو تو یکی از تاپیک ها واسم گقتی که حس ششم داری و بزودی زودی حامله میشی اومدم دنبالت الان دیدم ...

حس ششم گلم یه چیزیه ک یهویی ب آدم القا میشه؛مثلن ما یه فامیل داریم سال ب سال از هم خبر نداریم؛من اونروز خونه مامانم؛یهویی ب دلم افتادالن اون فامیلمون زنگ میزنه؛چن دقیقه بعدش زنگید 

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡
عزیزم تو تو یکی از تاپیک ها واسم گقتی که حس ششم داری و بزودی زودی حامله میشی اومدم دنبالت الان دیدم ...

من دنبال حس ششم نبودم گلم؛چشم سوم مدنظرمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حس ششم گلم یه چیزیه ک یهویی ب آدم القا میشه؛مثلن ما یه فامیل داریم سال ب سال از هم خبر نداریم؛من اون ...

یعنی پس الان شما حس ششم دارید وای ببخشید.پس الان بگید کی حامله میشم 😅😅😅

عشقی نبود و نخواهد بود هر عشقی هم قیمتی داره 
یعنی پس الان شما حس ششم دارید وای ببخشید.پس الان بگید کی حامله میشم 😅😅😅

ن والا منم یهو یه چیزی تو دلم می افته درست درمیاد؛سوال شمارو کسی میتونه جواب بده و چشم سومش باز باشه؛ولی حسن بهتون مثبته

تاپیک آخرم رو مطالعه کنین یه نماز برا امشب هس؛دوس داشتین بخونینش ب نیت نی نی دار شدن؛انشالله خدا بزودی یه نی نی سالم قسمتتون میکنه💚

2728
ن والا منم یهو یه چیزی تو دلم می افته درست درمیاد؛سوال شمارو کسی میتونه جواب بده و چشم سومش باز باشه ...

من‌پیدا نکردم:(

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
2740