2733
2734
عنوان

کیا چشم سومشون بازه

| مشاهده متن کامل بحث + 11242 بازدید | 382 پست
عزیزم ببخشید مزاحمتون میشم. اون آقا کی بود که این کارو واستون انجام داد؟؟ اگه وقت داشتین لطفا تاپیکم ...

عزیزم راجع به اون اقا نمیتونم چیزی بگم چون خودشون ایتطور خواستن الان تاپیکتونو میخونم ببینم چطوره

عشق مثل جنگ می مونه...شروع کردنش راحته...تموم کردنش سخته...فراموش کردنش محاله...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم مگ چی میبینی ک میترسیدی؟

هر چیزی.اینده گذشته ارواح اجنه ائمه

نمیشه گفت خوبه یا بد چون همه چیو میدیدم انگار اون پرده ای که بین بعد سوم با ابعاد دیگه اس برای من وجود نداشت

عشق مثل جنگ می مونه...شروع کردنش راحته...تموم کردنش سخته...فراموش کردنش محاله...
2731
2740
برای حاجت روایی ختم سوره واقعه و یا زیارت عاشورا خیلی عالیه.سوره واقعه اینطوره که اول ماه قمری که دو ...

یه دنیا ممنونم ازت گلم😙😙😙😙

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡
خواهش میکنم عزیزم اگر حاجت روا شدی برای منم دعا کن😘

انشالله؛حتما گلم؛صد تا صلوات میفرستم برات😙😙

عزیزم تو تو یکی از تاپیک ها واسم گقتی که حس ششم داری و بزودی زودی حامله میشی اومدم دنبالت الان دیدم خودت دنبال حس ششمی 😔😔یا هم که داری نمیخوتی بگی خواهشن جوابمو بده خیلی دلخور شدم ازتون

عشقی نبود و نخواهد بود هر عشقی هم قیمتی داره 
عزیزم تو تو یکی از تاپیک ها واسم گقتی که حس ششم داری و بزودی زودی حامله میشی اومدم دنبالت الان دیدم ...

شرمندتم گلم؛تو اون تاپیک من گفتم هر کی هرچی بپر سه حس دلمو میگم؛چن تایی درست دراومد؛ولی ادعایی ندارم؛بعدم ک خودم تاپیک زدم کی چشم سومش باره اونم کسی نبود؛قبلا یه نفر بود تو سایت الن نیستش

2706