2726
عنوان

کیا چشم سومشون بازه

11210 بازدید | 382 پست

دوستانی که اعتقاد ندارن؛لطفا وارد تاپیک نشن.

قبلا کاربری به اسم تکامل بود؛واقعا چیزایی ک میگفت درست بودن؛خیییییلی برام جالب بود

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اگه کسی پیداشد لطفا لایک کنید استفاده کنیم😊❤

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
چشم سومم باز نیس ولی امروز روی بدنم چیزی حک شده خیلی ناراحتم 

چی؟

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

من الان دوتا چشمام به زور بازه انقد خوابم میاد

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

😐حالا برا همه باازه

داستان هاي تخيلي

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
چشم سومم باز نیس ولی امروز روی بدنم چیزی حک شده خیلی ناراحتم 

یعنی چی؟ چی حک شده مگ؟ 

یه لحظه فکر کن مال تو باشم   ..اروم باش...میگم اروم باش..گفتم فک کن فقط..یکی زنگ بزنه به اورژانس..نفس بکش لعنتی..بیا اینم مرد  
2706