2733
2734
عنوان

نظرتون درباره زندگی تو فرانسه چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1135 بازدید | 82 پست
آلمان هم کم کم داره خراب میشه،سوریه ای ها رو همین طوری راه دادن شدن بلای جون آلمان

ی کلیپ دیدم لندن هم خیلی پر از عرب و مهاجر بود

حالا نمیدونم واقعا همینه یا یه جای خاصش بود

شکوه سکوت را، به ارزانیِ کلام مفروش‌...شیخ بهایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فرانسویا به شدت نژاد پرستن از هیچ توهین و تحقیری هم ابا نمی کنن خیلی هم کثیف و بی فرهنگن خوشم نمی ...

کثیف و بی فرهنگ دیگه فکر نکنم 😐 اتفاقا تمیز هستن خیابون ها رو نگاه کنین واقعا تمیزه حالا نژاد پرستی و توهین و تحقیر رو نمیدونم شاید

I'm happy 😊
ی کلیپ دیدم لندن هم خیلی پر از عرب و مهاجر بود حالا نمیدونم واقعا همینه یا یه جای خاصش بود

انگلیس که افتضاحه

جوری شده دارن همه اشون رو می فرستن رواندا

بالا تو اولین جواب به اسی هم در مورد انگلیس گفتم

اروپا کلا به گند کشیده شده

آمریکا هم اول به گند کشیده شدنشه کم کم داره صداش در میاد و کم کم دارن متوجه میشن این همه مهاجر رو کیلویی راه دادن چه بلایی سرشون آورده

حالا آمریکا ایالتیه خیلی ایالت ها مقاومت می کنن الان همش خیلی ایالت ها با دولت در مشکل هستن برای همین مهاجر پذیری های الکیش

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
2731
کثیف و بی فرهنگ دیگه فکر نکنم 😐 اتفاقا تمیز هستن خیابون ها رو نگاه کنین واقعا تمیزه حالا نژاد پرستی ...

باید بری ببینی چقدر کثیفن

یه اخلاقی دارن که  معذرت میخوام ادرار کردن کنار خیابون براشون عادیه

هرجا بخوان خودشونو راحت می کنن

کثیفی فقط پوست تخمه و شکلات که نیست

خیابوناشون بو ادرار میده

مگه چی گفتم ؟ سواله برام فقط که واقعا اینجوریه ؟ آخه یکی از فامیل هامون پاریس هست میگه خوبه 

در اینکه کثیف هستند شکی نیست، ۴ تا فیلم واقعی از خیابان ها ببینی متوجه میشی

بعد از دیدن فیلم ، میفهمی بی‌فرهنگ هستن

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706