2733
2734
عنوان

با چه مدرکی از کدوم دانشگاه بیکارین؟ بیاین صادقانه بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 54940 بازدید | 1216 پست
سلام عزیزم.من رشتم شیمیه.شما هم اگه رشتت شیمی یا صنایع غذایی ویه سری رشته های خاص که برای مسئول فنی ...

یعنی کارورزی میری

میگن 6ماه فقط میخوان با حقوق کم

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
وای دختر چرا تو مثل طوطی هی میگی به دلایل شخصی هر چی وارد این تایپک میشم نبینم نوشتی بنا به دلایل شخ ...

😁😁😁😁

اره والا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام عزیزم.من رشتم شیمیه.شما هم اگه رشتت شیمی یا صنایع غذایی ویه سری رشته های خاص که برای مسئول فنی ...

اداره کار کجاست یعنی رشته شیمی میخاستن یا اونجا برات پیدا کردن فرستادن جا دیگه ؟؟ من نه ماه سابقه دارم میگن کمه یا میگن آقا میخایم 

یعنی کارورزی میری میگن 6ماه فقط میخوان با حقوق کم

نه کارورزی نیست از ابتدا در یک کارگاه بسته بندی مواد غذایی که میخواستند شناسه نظارت بگیرند ومسئول فنی میخواستند به عنوان مسئول فنی استخدام شدم

اداره کار کجاست یعنی رشته شیمی میخاستن یا اونجا برات پیدا کردن فرستادن جا دیگه ؟؟ من نه ماه سابقه دا ...

معرفیم کردند.اگه تهرانید که کار بیشتره.شهرک های صنعتی هم توی کارخونه هایی که تولید ظروف پلیمری وپلاستیک دارند یا کارخونه های تولید صنایع غذایی ویا صنایع آرایشی بهداشتی رشته شیمی نیاز دارند

2740
یعنی کارورزی میری میگن 6ماه فقط میخوان با حقوق کم

کارورزی هم برای کسب تجربه وتقویت رزومه خوبه.محیط کار با دانشگاه خیلی متفاوته.توی کارورزی میتونید تواناییتونو نشون بدید وشاید این زمینه استخدامتون بشه

نه کارورزی نیست از ابتدا در یک کارگاه بسته بندی مواد غذایی که میخواستند شناسه نظارت بگیرند ومسئ ...

اهان  منظورت این کاریابی هاست؟

اهان  منظورت این کاریابی هاست؟

نه گلم اداره کار منظورمه.اما الان دیگه این کارو همین کاریابیها میکنند.یعنی میری پیششون یه هزینه میدی واونا معرفیت میکنن.اون موقع که من فرم پرکردم ازاین کاریابی خصوصیا توی شهرمون نبود به همون اداره کار مراجعه کردم

معرفیم کردند.اگه تهرانید که کار بیشتره.شهرک های صنعتی هم توی کارخونه هایی که تولید ظروف پلیمری ...

نه عزیز مشهدم.مشهدم دوتا شهرک صنعتی دارع اما متاسفانه همش الکی میرم فرم پر میکنم 

2706