2752
2734
عنوان

با چه مدرکی از کدوم دانشگاه بیکارین؟ بیاین صادقانه بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 54967 بازدید | 1216 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کتاب های استاندارد حسابداری رو بگیر و کامل بخون و بفهمشون دوره های کاربردی برو و واقعا درکشون کن من ...

ممنون عزیزم 😘

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
2731
عزیزم میشه بگین تو چه زمینه ای فعالیت می کنید؟

فروش روغن های ارگانیک مهربونم

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.
دلیل بیکار بودنت میشه بگی ؟ آخه اگه لیسانستم روانشناسی بوده باشه و مرتبط باشه لا فوق لیسانس روانشناس ...

شغلا فقط مربوط به مشاوره ترک اعتیاد بود که پدرم وبعدش همسرم راضی نبودند بقیشم دنبال سابقه کار بودند

خدایا خودت محافظ دخترنازم باش
شما رشتتون ب من نزدیکه ازتون سابقه کار نخاستن؟؟  منن چکار کنم هر جا میرم میگن مرد میخایم نه زن ...

سلام عزیزم.من رشتم شیمیه.شما هم اگه رشتت شیمی یا صنایع غذایی ویه سری رشته های خاص که برای مسئول فنی شدن لازمه باشید میتونید مسئول فنی بشید.من سابقه کاری اصلا نداشتم چندجا مراجعه کردم نشد بعدش به تدریس هنر مشغول شدم اما توی اداره کار فرم پرکردم وبعدش وارد شغل مسئول فنی شدم.الان چهار روز مشغولم بیمه شدم 

بله عزیزم میتونم.. خصوصی تدریس میکنم... سابقه دارم... استان فارس زندگی میکنم البته... شما کجایین؟

من تبریزم گفتین دانشگاه تبریزفکرکردم تبریزین ببخشیدواسه تدریس خصوصی شاگردپیداکردن سخته؟شماازکجاشروع کردین؟

راستش من می خوام انتخاب رشته کنم می خوام ژنتیک بزنم به امیداین که بتونم تدریس خصوصی کنم ولی همش دودلم می ترسم نشه یا نتونم  

یه چیزی میشه دیگه!!!غصه هاتوبس کن...
من تبریزم گفتین دانشگاه تبریزفکرکردم تبریزین ببخشیدواسه تدریس خصوصی شاگردپیداکردن سخته؟شماازکجاشروع ...

تبریز درس خوندم فقط عزیزم..خیلی دوسدارم تبریز رو... من از طریق مدیر مدرسه دبیرستانم تونستم خصوصی تدریس کنم.. ایشون منو به دانش آموزاش معرفی کرد.. ان شاالله موفق باشی گلم

2706