2752
2734
عنوان

با چه مدرکی از کدوم دانشگاه بیکارین؟ بیاین صادقانه بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 54967 بازدید | 1216 پست
اگه ارشد یکی‌از این رشته ها شرکت کنم به نظرت اگه کارشناسیمم نخوان بخاطر ارشد میگیرن؟

راستش در این مورد اطلاعات ندارم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من بافوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی دانشگاه یزد بیکارم متاسفانه- البته درخواست تاسیس آموزشگاه زبان دا ...

منم ارشد زبانم چرا آموزشگاه کار نمی کنید؟حتما بخاطر حقوق کمشه چون من با ۴ روز در هفته ماهی ۴۰۰ به زور میرسه حقوقم.

خب حالا ک پیرا پزشک هستین میتونید اطلاعاتی درمورد بازار کار رشته هوشبری و اتاق عمل ب من بدین ؟کدومشو ...

عزیزم بازار کارشون نسبت به پرستاری ویا حتی مامایی کمتره فرص کنید در یه آزمون استخدامی ممکنه ۴۰ پرستار ۱۵ ماما ۵ هوشبر بگیرن یا اصلا نگیرن ولی لود کاریشون کمتره و نسبت به پرستارا راحت ترن فکر میکنم حقوقشون هم کمی کمتر باشه

دخترای گلم ۱۳ ساله که ازدواج کردم وعروس یه مادرشوهر مهربونم خودم ۴۰ ساله هستم 
منم رشتم حسابداریه من تازه درسم تموم شده  به نظرتون چیکار کنم تو خونه تا کار پیدا کنم چیزای ...

کتاب های استاندارد حسابداری رو بگیر و کامل بخون و بفهمشون دوره های کاربردی برو و واقعا درکشون کن من خیلی زحمت کشیدم چون رشته لیسانسمم حسابداری نبوده اصلا و روزایی میشد که تا شش صبح مطالعه کردم هنوزم خیلی وقت میزارم به روز میکنم اطلاعاتمو 

تا خدا با من است زمانه با من است .

کارشناسی حسابداری دانشگاه ازاد البته شوهرم نذاش برم سرکار پرستاریم قبول شدم نذاش چون شهر دیگ بود اصلا دوس نداره مستقل شم دوس داره همش تو سری خور خودش باشم انقد با روح و روانم بازی کرده چن دفه میخواستم خودکشی کنم ولی بخاطر دخترم اینکارو نکردم .داغونه داغونم ی ادمه افسرده و پژمرده

میتونم ..ولی فعلا بنا به دلایل شخصی امتخان ندادم ان شاالله یکی دوسال دیگه حتما میخونم واسه وکالت

وای دختر چرا تو مثل طوطی هی میگی به دلایل شخصی هر چی وارد این تایپک میشم نبینم نوشتی بنا به دلایل شخصی خودت خسته نشدی اینقدر این جمله را گفتی چقدر بعضی ها رو مخن خدایا 

یعنی تو دانشگاه فرهنگیان لیسانس گرفتین؟؟

نه یه دانشگاه دولتی رشته علوم تربیتی شاخه اموزش ابتدایی خوندم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
2706