2737
2734
عنوان

تو سونوگرافی nt عدد ان تی باید چند باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 302235 بازدید | 168 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

در جدول زیر میزان نرمال NT  در CRL های مختلف آمده است.

بر اساس آنچه در جدول به تصویر کشیده شده است،  NTغیر طبیعی معادل صدک ۹۵ ( اولین ستون از سمت راست) می باشد. برهمین اساس:

• برای یک جنین ۴۰ میلی متری که معادل ۱۰ هفته و ۶ روز می باشد، زمانی عدد NT غیرطبیعی است که ۲٫۱ میلی متر یا بیشتر باشد.
  • برای یک جنین ۴۵ میلی متری که معادل ۱۱ هفته و ۲ روز می باشد، زمانی عدد NT غیرطبیعی است که ۲٫۲ میلی متر یا بیشتر باشد.
  • برای یک جنین ۵۰ میلی متری که معادل ۱۱ هفته و ۵ روز می باشد، زمانی عدد NT غیرطبیعی است که ۲٫۳ میلی متر یا بیشتر باشد.
  • برای یک جنین ۵۵ میلی متری که معادل ۱۲ هفته و ۱ روز می باشد، زمانی عدد NT غیرطبیعی است که ۲٫۴ میلی متر یا بیشتر باشد.
  • برای یک جنین ۶۰ میلی متری که معادل ۱۲ هفته و۳ روز می باشد، زمانی عدد NT غیرطبیعی است که ۲٫۵ میلی متر یا بیشتر باشد.
  • برای یک جنین ۶۵ میلی متری که معادل ۱۲ هفته و ۶ روز می باشد، زمانی عدد NT غیرطبیعی است که ۲٫۶ میلی متر یا بیشتر باشد.
  • برای یک جنین ۷۰ میلی متری که معادل ۱۳ هفته و ۱ روز می باشد، زمانی عدد NT غیرطبیعی است که ۲٫۷ میلی متر یا بیشتر باشد.
  • برای یک جنین ۷۵ میلی متری که معادل ۱۳ هفته و ۴ روز می باشد، زمانی عدد NT غیرطبیعی است که ۲٫۸ میلی متر یا بیشتر باشد.
  • برای یک جنین ۸۰ میلی متری که معادل ۱۴ هفته می باشد، زمانی عدد NT غیرطبیعی است که ۲٫۹ میلی متر یا بیشتر باشد.

منبع :http://elmnama.com/سونوگرافی-nt-و-nb/

2740
چند هفته ۲.۱بود من ۱۲هفته و ۶روز ان تیم ۲هس دکتر گف باید ازمایش بدی ببینیم خیلی نگرانم

من 13 هفته بودم و خداروشکر هیچ مشکلی نبود...بعضی از دکترهای سونو زیادی حساسن و استرس میدن

ان شاا...همه نی نی ها سالم بدنیا بیان

سلام دوستان من الان توي ٢٦ هفته هستم غربالگري هفته ١٢ رو پيش دو تا دكتر خوب بردم و هيچ مشكلي نداشت .اما امروز بعد از ٤ ماه دكترمو عوض كردم وقتي نتيجه آزمايش ها رو ديد گفت nt بالا هست رو ٢ هست گفت چرا همون موقع غربال گري مرحله ٢ رو انجام ندادي ..با وجود اين كه از يه دكتر ديگه پرسيدم و گفت هيچ مشكلي نداره بازم استرس دارم .لطفا راهنماييم كنيد ..

سلام عزیزم الان نی نی ت دنیا اومده؟من امروز رفتم غربالگری عدد ان تی ۲ هست خیلی نگرانم 

سلام گلم. شما ازمایش مرحله دوم رو هم انجام دادی؟ وضعیتت چطور بود؟ الان خدای نکرده مشکلی که نیست؟ 

گره افتاده به کارم   واسم صلوات میفرستید لطفا.                                خدایا مرسی که منو لایق مامان شدن دونستی شُکر
سلام گلم. شما ازمایش مرحله دوم رو هم انجام دادی؟ وضعیتت چطور بود؟ الان خدای نکرده مشکلی که نیست؟&nbs ...

سلام نه خداروشکر ازمایشا و سونوها خوب بوده تاالان و اینک دکترم گف عدد ان تی ۲کاملا طبیعی هست ولی من زیادی استرس دارم ک همینم باعث شد دچار فلج بلز بشم

سلام نه خداروشکر ازمایشا و سونوها خوب بوده تاالان و اینک دکترم گف عدد ان تی ۲کاملا طبیعی هست ولی من ...

فلح بلز چیه   

گره افتاده به کارم   واسم صلوات میفرستید لطفا.                                خدایا مرسی که منو لایق مامان شدن دونستی شُکر
2706