2737
2739
عنوان

مادرای با تجربه تورو خدا کمککککککککم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 70 پست
نترس بابا بچمون خستس یه کم استراحت میکنه دوباره دخلتو میاره ولی محض احتیاط برو

خدا کنه خسته باشه اگه یه چیزیش بشه دق میکنم من شوهرم ماموریتی میام پیش مامانم خواهر خیلی یک وبدو باهام میکنه اذیتم میکنه منم از حرفاش عصبی شدم زدم  بیرون تو گرما بعد سردرد شدید گرفتم  رفتم سرم زدم اینقد حالم بد شد حالا بچه ام تکون نمیخوره 

خدا کنه خسته باشه اگه یه چیزیش بشه دق میکنم من شوهرم ماموریتی میام پیش مامانم خواهر خیلی یک وبدو باه ...

عسل خوردی؟؟؟

یه وقتایی توی تنهایی هام خودمو بغل میکنم و میگم غصه نخور دیوونه من که باهاتم😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غذا که نمیخوره دیوونه میشم آخه مگه دو ماهشه که فقط شیر بخوره؟!؟

بنظر من زیاد حساس نباش. زیاد گیر نده بدتر بد غذا میشه

زندگی زیباست ای زیبا پسند زنده اندیشان به زیبایی رسند انقدر زیباست این بی بازگشت گز برایش میتوان از جان گذشت
2728
راستی چند ماهه ای؟؟

الان اول چهارماه هستم سه ماه تمام شد از سه ماه حرکت داشت دیروز به دکترم گفتم سمت راست شکمم پایین حرکتش قشنگ حس میکردم دست مادرم شوهرم گذاشتم حرکتش دیدن  همه میگفتن زود حرکت کرده اخه جفت من خلفی بعد من خیلی لاغر هستم اصلا شکم نداشتم همه میگن بخاطر این زود متوجه شدی

2740
الان اول چهارماه هستم سه ماه تمام شد از سه ماه حرکت داشت دیروز به دکترم گفتم سمت راست شکمم پایین حرک ...

اوووووفکر کردم هفت ماهه ای خیلی زود فهمیدی 

نه هفت ماه نیستم  اره خیلی زود حرکت کرده بخدا چیز شیرین میخوردم قشنگ حرکت میکرد حتی برا ازمایش قند فرستادن گلوکز که خورد حرکت میکرد چون خیلی شیرین بود الان انگار نه انگار چیز شیرین هوردم

یه چیزهای تونت خوندم بیشتر فکرم درگیر شد یه خانومه نوشته بود از هفته دوازده حرکت بچه اش حس میکرد سه روز حسش نکرد رفت دکتر گفت بچه قلبش ایست کرده اینا بعد گفت هیچ علایمی نداشت حتی خونریزی واقعا میشه بدون علائم باشه

یه چیزهای تونت خوندم بیشتر فکرم درگیر شد یه خانومه نوشته بود از هفته دوازده حرکت بچه اش حس میکرد سه ...

اولا ذهنتو درگیر نکن 

بعدم میشه عروس خاله ام سه روز بچش مرده بود بعد فهمید واسه اینه که میگم الان برو سونو

اولا ذهنتو درگیر نکن  بعدم میشه عروس خاله ام سه روز بچش مرده بود بعد فهمید واسه اینه که میگم ا ...

وای توروخدا دعا کن برام حتما میرم سونو الان میرم باز چیز شیرین بخورم ببینم تا یکساعت دیگه هیچی نشد میرم حتما

بنظر من زیاد حساس نباش. زیاد گیر نده بدتر بد غذا میشه

آره دقیقا وقتی حرص خوردنم میبینه هی غذا رو تف میکنه بیرون، آخه اولش بازی میکنم فیلم میذارم عروسکاشو میارم وقتی باز نمیخوره قاطی میکنم.

وای توروخدا یعنی چیزیشه توروخدا دعا کن چیزیش نباشه میمیرم افسرده میصم بعد چهارسال گیرم اومده اگه عصر ...

برو خانه بهداشت محلتون صدای قلبشو گوش کن

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی
2706