2737
2739
عنوان

مادرای با تجربه تورو خدا کمککککککککم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 70 پست
آره دقیقا وقتی حرص خوردنم میبینه هی غذا رو تف میکنه بیرون، آخه اولش بازی میکنم فیلم میذارم عروسکاشو ...

تا زیر دو سال بچه ها همینن چون انواع و اقسام اتفاقات تو بدنشون میوفته که ما بیخبریم یه روز دندون در میارن روز بعد سرشون بزرگ میشه و گوش درد میگیرن.‌. شما فقط مولتی ویتامین و آهنش رو بهش بده خارجیشو براش بگیر .غذاهای متنوع براش درست کن اگه خیلی بدغذایی کرد سیبزمینی و هویج سرخکرده و کتلت مرغ امتحان کن. کته درست کن یه قاشق بزار تو کیسه فریزر و گردش کن بگو توپه دوسه تا بچین تو بشقابش تخم مرغش رو با رب براش نیمرو کن اینجور چیزا رو معمولا بچه ها دوست دارن

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=98990786]برو خانه بهداشت محلتون صدای قلبشو گوش کن[/QUOT تا ساعت دو هستن الان واسه من سونو کی ...

اینجوری که خودتو نابود میکنی ببین قرار نیس بچه هر روز تکون بخوره تا آخر بارداری همینه بعضی روزا نی نی ساکته و خبری ازش نیس پس نگران نباش و هر موقع تونستی برو پیش دکترت. گاهی علایم بارداری قطع میشه و نگران میشیم اشکالی نداره اینا همش طبیعیه. هفته ۳۰ و ۳۱ هم جنین خیلی تنبله و بخاطر شروع وزنگیری همش خستس از الان بدونی که اون موقع استرس نگیری😁

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی
2731
اولا ذهنتو درگیر نکن  بعدم میشه عروس خاله ام سه روز بچش مرده بود بعد فهمید واسه اینه که میگم ا ...

سلام دوست گلم ممنونم از راهنمایی همه دوستا مهربون رفتم سونو خداروشکر خوب بود همه چیز

2740
سلام دوست گلم ممنونم از راهنمایی همه دوستا مهربون رفتم سونو خداروشکر خوب بود همه چیز

خدارو شکر آرامش ذهن تو حفظ کن قرآن بخون با فندقت حرفت بزن و از روزای قشنگی که در راهه باهاش بگو خودتو سرگرم کن و نذار افکار مزاحم آزارت بده خلاصه از این نه ماه نهایت استفاده رو ببر خیلی دلم برای اون روزا تنگ شد😌😌

یه وقتایی توی تنهایی هام خودمو بغل میکنم و میگم غصه نخور دیوونه من که باهاتم😌