2703
2553

سلام دخترم ۱۴ ماهشه و از اول فقط فقط شیر خودم خورد و لب به شیشه و پستونک نزد و از وقتی غذای کمکی شروع شد یه هفته خوب میخوره،یه هفته باید به زور فیلم و بازی غذا بدم،تا دو هفته قبل که سرما خورد و زود خوب شد بعد از اون به شدت کم غذا میخوره و همش میخاد با شیر من خودش سیر کنه یعنی مثلا سوپ مورد علاقش رو فقط سه سی سی میخوره توی یه وعده!!منم هرچی سرش گرم میکنم تا بهش شیر ندم انقدر گریه میکنه که نفسش بند میاد و در ضمن اصلا حواسش پرت نمیشه.ظرف غذا هم میذارم جلوش که مثلا شاید یه قاشق خودش بخوره اصلا نمیخوره و فقط کثیف کاری میکنه.تازگیا بردم چکاپ کامل خداروشکر همه چیش خوبه و مثلا کمخونی و... نداره.ظرف غذا رو میبینه میاد میچسبه بهم که مثلا شیر میخاد و غذا نمیخاد اصلا با هیچی نه حواسش پرت میشه که غذا بدم نه خودش میخوره.همه هم هی میگن چقدر لاغره،خوب من چیکار کنم عین بچه شیرخشکی ها شیر خشک نخورده و هیچ پفی نکرده تا همه بگن چه تپله

!ولی قد و وزنش نرماله فقط تپل نیس.شما مادرای با تجربه میگید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟غذا نخوردنش دیوونم کرده. ببخشید طولانی شد.    

بچه های بدغذا رو باید زود از شیر بگیری

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود،گاهی نمیشود ک نمیشود ک نمیشود    گاهی بساط عشق خودش جور میشود،گاهی دگر تهیّه ب دستور میشود    گه جور میشود خودِ آن بی مقدمه،گه با دو صد مقدمه ناجور میشود   گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است،گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود    گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست،گاهی تمام شهر گدایِ تو میشود   گاهی برای خنده دلم تنگ میشود،گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود   گاهی تمام آبیِ این آسمانِ ما،یکباره تیره گشته و بی رنگ میشود    گاهی نفس به تیزی شمشیر میشود،از هر چه زندگیست دلم سیر میشود    گاهی به خواب بود جوانیمان گذشت،گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود    کاری ندارم کجایی،چه میکنی،بی عشق سر مکن که دلت پیر میشود                ♡قیصرامین پور♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خو حالا چرا شیر خشکیا رو میپوکونی؟ خو شاید یکی نتونه بچشو شیر بده😐

نه منظوری نداشت میگه مثل اونا تپل نیست نمیگه شیرخشکیا بدن که

یه وقتایی توی تنهایی هام خودمو بغل میکنم و میگم غصه نخور دیوونه من که باهاتم😌
2714

سلام من دارم ناراحتی دق میکنم توروخدا راهنماییم کنین دیروز رو یه موضوع عصبی ناراحت شدم بدجور جوری که اشتهام برید سردرد شدید گرفتم رفتم سرم زدم حالا یه روز بچه ام تکون نخورده توروخدا یعنی چیزیشه دارم میمیرم از ناراحت..... توروخدا کمکم کنین 

تپل چیه لاغر خوبه بچه منم بد غذا بود دوسال فقط شیرمو خورد بعد گرفتن سختش از شیر  .بازم شیر با شیشه میخورد بد غذاست ولی خداروشکر قد وزنش خوبه زیاد گیر نده حساس نباش 

زندگی زیباست ای زیبا پسند زنده اندیشان به زیبایی رسند انقدر زیباست این بی بازگشت گز برایش میتوان از جان گذشت

بچه منم لاغره

استارتر چند کیلوئه

اردیبهشتیه؟؟؟

پسر منگ الان حدودا پانزده ماهه است

وزن بدو تولدش چقدر بود

یه وقتایی توی تنهایی هام خودمو بغل میکنم و میگم غصه نخور دیوونه من که باهاتم😌

بهش آب هويج بده 

آب هويجي كه خودت بگيري تو خونه 

بريز تو شيشه بهش بده اشتهاش ده برابر ميشه 

با مشورت دكترش بهش مولتي ويتامين هم بده اشتهاش زياد ميشه 

یا صاحب الزمان ادرکنی
2706