2737
2739
عنوان

مادرای با تجربه تورو خدا کمککککککککم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 70 پست

من خودم ب بچم شیر ندادم.اصلا از پروسه ی شیردهی بدم میومد‌هرکس یجوریه.کلاشیرخشک خورد.ولی تپل مپل هم نشد اینکه میگن شیرخشکیاتپلن برا همه اینطور نیست.ثانیا بزوربهش غذانده.دخترم سه سالشه.تا یک ماه پیش غذای میکس میخورد روانی شدم بس انواع سوپ پختم بهش.الانم فقط چند نمونه غذای مختصر میخوره.شما فعلا یر خودتو بده‌غذاروهم میکس نکن عادت میکنه..‌ ببین چی دوس داره.ی ذره هم بخوره کافیه.سعی کن سیرنگهش داری.من ک تا سه سالگی شیر هرروز تو برنامشه.اب میوه هم میدم‌.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توروخدا برام دعا کننننننن 

هیچی نیست نترس منم برام پیش اومده بچم تکون نمیخورده یه روز کامل !فک کنم دوسه بار سونو اورژانسی رفتم  هربارم هیچییی نبوده

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️
2728
یعنی برم بیمارستان الان 

آره ولی بیمارستان معطلی داره برو سونو گرافی بگو تکون نمیخوره اورژانسی ویزیتت میکنه

یه وقتایی توی تنهایی هام خودمو بغل میکنم و میگم غصه نخور دیوونه من که باهاتم😌
آخه من میتونم این بچه رو از شیر بگیرم!؟!!!

اخرش ک چی

بعد ۲ سال ک میخوای بگیری

همش یک هفته اذیت میشین هر دوتون

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود،گاهی نمیشود ک نمیشود ک نمیشود    گاهی بساط عشق خودش جور میشود،گاهی دگر تهیّه ب دستور میشود    گه جور میشود خودِ آن بی مقدمه،گه با دو صد مقدمه ناجور میشود   گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است،گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود    گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست،گاهی تمام شهر گدایِ تو میشود   گاهی برای خنده دلم تنگ میشود،گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود   گاهی تمام آبیِ این آسمانِ ما،یکباره تیره گشته و بی رنگ میشود    گاهی نفس به تیزی شمشیر میشود،از هر چه زندگیست دلم سیر میشود    گاهی به خواب بود جوانیمان گذشت،گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود    کاری ندارم کجایی،چه میکنی،بی عشق سر مکن که دلت پیر میشود                ♡قیصرامین پور♡
غذا که نمیخوره دیوونه میشم آخه مگه دو ماهشه که فقط شیر بخوره؟!؟

از عطاری ریشه ی صبر زرد بگیر،همون الووراست

تلخه و تا جایی ک میدونم ضرر نداره

بزن سر سینت

خودش دوبار ک خواست بخوره دید تلخه بیخیال میشه

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود،گاهی نمیشود ک نمیشود ک نمیشود    گاهی بساط عشق خودش جور میشود،گاهی دگر تهیّه ب دستور میشود    گه جور میشود خودِ آن بی مقدمه،گه با دو صد مقدمه ناجور میشود   گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است،گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود    گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست،گاهی تمام شهر گدایِ تو میشود   گاهی برای خنده دلم تنگ میشود،گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود   گاهی تمام آبیِ این آسمانِ ما،یکباره تیره گشته و بی رنگ میشود    گاهی نفس به تیزی شمشیر میشود،از هر چه زندگیست دلم سیر میشود    گاهی به خواب بود جوانیمان گذشت،گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود    کاری ندارم کجایی،چه میکنی،بی عشق سر مکن که دلت پیر میشود                ♡قیصرامین پور♡
2740
خونریزی دلدرد ندارم ممکنه خدا نکره چیزیش باشه ولی علائم خاموش باشه

واس خیال جمعی برو سنو ولی استرس نداشته باش میدونم هیچی نیس . استرس واس بچه سمه 

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️
خدانکرده چیزیش باشه هیچ علائمی نداره دلدری خونریزی  کمر دردی  

نترس بابا بچمون خستس یه کم استراحت میکنه دوباره دخلتو میاره ولی محض احتیاط برو

یه وقتایی توی تنهایی هام خودمو بغل میکنم و میگم غصه نخور دیوونه من که باهاتم😌
اره حتما میرم توروخدا برام دعا کن به سختی گیرم اومده

برای منم پیش اومده تکون نخوره یه مدت زیاد اما خداروشکر چیزیش نبود

این استرس الانت خیلی بدتره

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
2706