2733
2734
عنوان

مادرای با تجربه تورو خدا کمککککککککم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 70 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من دارم ناراحتی دق میکنم توروخدا راهنماییم کنین دیروز رو یه موضوع عصبی ناراحت شدم بدجور جوری که ...

برو سونو اورژانسی یا یه کم عسل بخور بعد نیم ساعت تکون نخورد صد در صد برو سونو

یه وقتایی توی تنهایی هام خودمو بغل میکنم و میگم غصه نخور دیوونه من که باهاتم😌
سلام من دارم ناراحتی دق میکنم توروخدا راهنماییم کنین دیروز رو یه موضوع عصبی ناراحت شدم بدجور جوری که ...

دوتا لیوان آبمیوه بخور  وبخواب به پهلو چپ ببین تکون میخوره

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
2728

آگه وزنش نرمال ولش کن اذیتش نکن گناه داره هرکی هم هرچی میخاد بگه من دخترم وزنش نرمال ولی قدس خیلی بلنده برا همین لاغر به نظر میرسه همه میگن چرا لاغر اما من میگم بهداشت میگه رو نمودار هست و مشکلی نداره اونا هم دیگه هیچ نمیگن خودت را درگیر تبل شدنش نکن 

چاقی که مهم نیست مهم سلامتیشه ک سالمه عزیزم طبع بچه ات خشکه مایعات بخوره اشتهاش زیاد میشه

اره مهم سلامتیه خانوم همسایمون دقیقا این مشکلش بود. رفت دکتر تغذیه و این چیزا برا دخترکش. دکترش گفت حتما شیر خودش کافیته. کم کم بزرگتر ک شد بهتر غذا میخورد چون شیر سیرش نمیکرد الانم دخترش از دختر من تپل تره

خداجونم مراقب دل خوشی هام باش 
2740
خوردم فایده نداره توروخدا بنطرت چیزیشه خیلی بهش وابسته شدم دارم دق میکنم شربت خوردم مربا خرما کیک فا ...

برو سونو اورژانسی ان شاءالله هیچی نیست واست صلوات میفرستم فقط خبرشو بهمون بده

یه وقتایی توی تنهایی هام خودمو بغل میکنم و میگم غصه نخور دیوونه من که باهاتم😌
پس حتما برو دکتر یا ماما یا سونو خودتو برسون به بیمارستان

وای توروخدا یعنی چیزیشه توروخدا دعا کن چیزیش نباشه میمیرم افسرده میصم بعد چهارسال گیرم اومده اگه عصر برم سونو خیلی دیر اخه سونو الان باز نیست چهار به بعد میا

خو حالا چرا شیر خشکیا رو میپوکونی؟ خو شاید یکی نتونه بچشو شیر بده😐

آخه خانواده همسرم فقط شیر خشک میدن و بچه هاشون توی دو ماهگی میسن هفت هشت کیلو بعد هی بچه من مسخره میکنن و با خودشون نمیگن که این لب به شیر خشک نمیزنه.

خو حالا چرا شیر خشکیا رو میپوکونی؟ خو شاید یکی نتونه بچشو شیر بده😐

حساس نباش عزیزم😉بچه خیلیامون شیر خشکیه .شیر دادن ک افتخار نیس

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️
آخه خانواده همسرم فقط شیر خشک میدن و بچه هاشون توی دو ماهگی میسن هفت هشت کیلو بعد هی بچه من مسخره می ...

خودت پنیر پیتزا و آب ماهیچه بخور بذار شیرت قوت داشته باشه

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️
2706