2733
2734
عنوان

میشه قد بلندهای خوشگل موشگل و باربی بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 72 پست
منم واس پرشدن صورتم خوردم از عطاری خریدم نیم ساعت قبل غذا ی قاشق قاطی اب میکردم میخوردم واقعا تاثیرد ...

قبل از ناهار میخوردی عزیزم جوانه گندمت مارک خاصی داشت

هر رنگی که میخواهی باش حتی سیاه               ولی یک رنگ باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه خوب قد بلندی راحتترم کم کردنت به چشم میاد... همچینم چاق نیستی البته بسته به استخون بندیت داره په ...

استخونم ظریفه بع خاطر همین میگم چاقم چون وزنم همش گوشته خاک به سرم . بدم میاد اینجوری هیکلی دیده میشم دوست دارم هفتاد بشم ولی اونجوری صورتمم خیلی لاغر میشه نمیدونم چکار کنم

عزیزم شما که اینقد کم کردی صورتت چی شد خیلی لاغر نشد آخه منم اول 95 بودم شدم 75 یعنی بیست کیلو کم کر ...

چرا صورتم خیلی لاغر شد

ولی خودم خیلی راضی بودم خیلی بچه تر نشونم میداد

ولی یه مدت واقعا خیلی دیگه لاغرشد خودمم دوست نداشتم

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
2731
۱۷۳قد...۵۳وزن

عزیزم شما که انقد وزنت خوبه و حتما هیکلت عالیه صورتت چطوره لاغر نیست اصلا وزنت از اول همین بود یا ورزش کم کردی

استخونم ظریفه بع خاطر همین میگم چاقم چون وزنم همش گوشته خاک به سرم . بدم میاد اینجوری هیکلی دیده میش ...

خب ناراحتی نداره منم وزتم زیاد شده بعد ازدواج یهو بخودم اومدم و انشالله با تلاش به ایده آلم میرسم😊عزیزم تلاش کن باشگاه ملایم ..از اونورم آجیل و کشمش و آب میوه و جوانه گندم بخور (..مقدار کم)صورتت انشالله لاغر نمیشه...

سویق# اینو سرچ کن سویق_گندم# سویق_سنجد#  اینا برا استخون بندی و صورت خوبن اینارو بگیر

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
خب ناراحتی نداره منم وزتم زیاد شده بعد ازدواج یهو بخودم اومدم و انشالله با تلاش به ایده آلم میرسم😊ع ...

مرسی گلم ایشالا شما هم موفق باشید

2740
عزیزم شما که انقد وزنت خوبه و حتما هیکلت عالیه صورتت چطوره لاغر نیست اصلا وزنت از اول همین بود یا ور ...

لاغر بودم زیاد کردم..صورتم ن پر شده.حوانه‌گندم خوردم عالللییی بود ینی عالی گونه هام دراومد

یه صلوات مهمونم کنید💕