2733
2739
همه جاش عجیبه از رفتار خونواده تا احساسات و شیوه بیان احساس شما دونفر بیشتر شبیه این فیلماس که صحنه ...

خانوادم ک کلا کاری باهام نداشتن الانم ک ازد کردم ۶مینن

واااا چه مسخره به حاشیه کشوندین دیگه هم بقیه شو نگفت استارتر....

آخه اصلا به کسی مربوط نیست که 

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه عنوانت ننوشتی دوستی 5ساله کات کردیم، الا با علی از کردی 

گاهی خدا میخواهد با دستان تو گره از کار دیگران باز کند... دستان خدا باش  میشه واسه مامان شدنم ی صلوات بفرستی❤️
2731
من نمیدونم کسای که مذهبین و به اصلاح پیروان اشنایی سنتی هستن و روابط دوستی رو منع میکنن چرا میان تو ...

بسوزه پدر خودنمایی 😥

مگر یک انتظار را چقد میشود کشید 🙁خدایا یه نی نی ام بمن بده 🙂💕
من اصلا پشیمون نیستم

اره بابا اتفاقا اینجور پسرها چون تربیتشون اینجوریه ک روابط عادی دختر پسرها براشون تابو نیست اصلا اهل تجاوز و این چیزا نیستن.منم برادرم چون تو محیطی هست و تربیتش طوریه ک دختر و پسر ب چشم دوست بهم نگاه میکنن اصلا بهم احساس جنسی هم ندارن مگر اینکه روابط خاصی بینشون شکل بگیره

2740
کسی خبر نداشت از این چیزا اصلا نمیگفتم ک بخان بدونن

منم منظورم همین عدم آگاهیه اومدی طرف یکهو دیوانه میشد میکشتت اون وقت این پدرومادر پیش وجدان خودشون چیکار میکردن 

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
دختر خوب و خانواده دار اینجوری نیست

الان داری توهین میکنی؟؟؟؟من دختر دیدم فقط اجازه مدرسه رفتن داشت ی رب بعد مدرسه تو ماشین پسرا چ کارا ک نمیکرد

استارتر ادامه بده میخونمت

پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو
بسوزه پدر خودنمایی 😥

اخه دیگه خودنمایی هم حدی داره 😂

وقتایی که میام اینجا فک میکنم میگم بخدا منم خدا دارم منم مسلمونم ولی دین اولم انسانیته 

ناراحت میسم میبینم اینارو هشتاد درصدشون سرسار از گناه و تظاهرن بسه بخدا ادم تهوع میگیره ازین همه منو خانوادم خوبیم بقیه هیولان 😣

تا با کفش کسی راه نرفتی ،قضاوتش نکن😇       امضا:دخترِ زرد
2706