2733
2739
چ گیر دادینا.بعضی خانواده ها اینجوری ان دیگه. بر عکس بابای من،،اگه با تلفن حتی ی سلام ب ی پسر بدم م ...

عزیزم چون براشون مهمی که کسی بهت آسیب نزنه بعضی ها انگار بچشون رو از تو جوب آوردن که یکی ببره بیابون تهدیدش کنه اینها نفهمن اسمش آزادیه مثلا  نه اسمش بیشتر نفهمیه

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم چون براشون مهمی که کسی بهت آسیب نزنه بعضی ها انگار بچشون رو از تو جوب آوردن که یکی ببره بیابون ...

کسی خبر نداشت از این چیزا اصلا نمیگفتم ک بخان بدونن

بخدا راست میگم چرا فک میکنید دروغه کجاش عجیبه

همه جاش عجیبه از رفتار خونواده تا احساسات و شیوه بیان احساس شما دونفر

بیشتر شبیه این فیلماس که صحنه اهسته میشه و اهنگ میزارن فیلمای دهه ۷۰

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست
2740

بچها چقد تعجب کردین خیلی خانوادهل اینطورین او اینستا ندیدن مثلا نیلوفر نازنین بهبودی

پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو

بنظر شماهایی که شاخ دراوردید غلطی که ساعت یک شب میکنن بعضیا نمیتونن هشت صب بکنن 🤔🤔البته بلانسبت استارترااا

مگر یک انتظار را چقد میشود کشید 🙁خدایا یه نی نی ام بمن بده 🙂💕

من نمیدونم کسای که مذهبین و به اصلاح پیروان اشنایی سنتی هستن و روابط دوستی رو منع میکنن چرا میان تو این تاپیکا برام جاله بدونم😂

تا با کفش کسی راه نرفتی ،قضاوتش نکن😇       امضا:دخترِ زرد
2706