2733
2734

منکه دیگه واقعا نمیتونم از کارشون سر در بیارم

مگه اینکه خودشون فازشونو توضیح بدن با رسم شکل

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منکه دیگه واقعا نمیتونم از کارشون سر در بیارم مگه اینکه خودشون فازشونو توضیح بدن با رسم شکل

واقعا منم 

تو توی رفتار این بشر یه ذرهههه علاقه ببینی.. چنان تخس نسبت بهم.. با همه صمیمی غیر من .. بعد رفته منو به زندایش نشون داده.. 

منم دوست زندایی دراومدم و اون بهم گفت ...

ببین ۲ حالت داره یکی اینکه رو شوخی گفته یکی این که جدی گفته هست پسرایی ک واقعا میگن دختررو می‌خوا ...

نمیدونم دقیق به زنداییش چی گفته.. ک زندایش فک‌کرده ما باهم رلیم‌

تو از کجا فهمیدی ک عکس رو نشون داده

زنداییش از همکلاسیا دوران دبیرستانم بود 

به یکی از دوستام گفته..

فک‌کنم پسر خواهرشوهرم با فلانب هستن 

چون عکسشو نشونم داده و ...

بستگی به نیت اون پسر داشته 

مثلا تو یک مهمونی بحث سر زن گرفتن یکی از فامیل بود بعد اون عکس دخترهای مختلفی نشون جمع می داد یک عده شون رو نشون می داد و مسخره می کرد یکی بین اون دخترها رو فقط نشون داد گفت ازش خوشم میاد اما بحث اون رو هم با خنده تموم کرد آخر نفهمیدیم اون رو می خواد یا خیر 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
زنداییش از همکلاسیا دوران دبیرستانم بود  به یکی از دوستام گفته.. فک‌کنم پسر خواهرشوهرم با فلا ...

اسی الکی فکروخیال نکن

۱-اگرقصدش ازدواج بوده ازالان نه بگوچون اینقدربیشخصیته وپوچه که نظربقیه براش مهمه،یعنی روی انتخابش اثرمیزاره

۲-حتماوحتما۹۹٪میخواسته عکس توروبه همکلاسیت نشون بده که ببین همکلاسیت شده زیردست من

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
اسی الکی فکروخیال نکن ۱-اگرقصدش ازدواج بوده ازالان نه بگوچون اینقدربیشخصیته وپوچه که نظربقیه برا ...

اصلا نمیدونسته که همکلاسی بودیم. بعدم نگفته زیر دستمه گفت همکارمه 

2706