2733
2739
عنوان

داستان زندگی من از کودکی تا ازدواج.بیایین دوستای گلم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 394719 بازدید | 2029 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر همسرت بینیشو عمل کرده؟؟ و اینکه یه چیزی بگم امیدوارم ناراحت نشی هیکله همسرت اصلا ورزشکاری ...

قبلا بود عکسای قبلیشو تو پیجم‌ندارم ولی سیکس پکی بود.الان یه ذره تپلی شده😐😑

آهای زندگی تو یه دل خوش به من بدهکاری😔😔💔💔 باردار نیستم،به یاد روزایی که باردار بودم و بچم نموند تیکر زدم دلم تنگ میشه واسه اون روزام😔😢

چه جوری درخواست دوستی میدین   

گر تو با بد بدکنی، پس فرق چیست    ... ...... نصف “مهم نیست” هایی که میگم خیلی هم مهمه،نصف “بیخیالش” هایی هم که میگم هنوز تو فکر و خیالم هستن، نصف “به من چه” ها به من اتفاقا مربوطن و اکثر “نمیدونم” ها رو میدونم،فقط حسش نیست میفهمی؟
2742

یه لحظه بذا

هموقتی با پسرکم بازی میکنم بهش میگم چق چق چق ، شوشولی شوشولی پسرکم قهقه میزنه چقد راحت میخنده به این کلمات بی معنی ...                                 حالا بعد از مدت ها دومی تو راهه آرزو می‌کنم هر چی صلاحه همون بشه، آرزو می‌کنم همه اونایی که دوست دارن زودتر بچه‌شونو بغل کنن
2740
قبلا بود عکسای قبلیشو تو پیجم‌ندارم ولی سیکس پکی بود.الان یه ذره تپلی شده😐😑

بزار ای دی اینجا دیگه اقایون بیان ریجکت میکنی دیگه

منم و دوتا جوجه رنگی و بابا قوقولی  
اتفاقا منم باشما موافقم ولی حوصله توضیح دادن به دوستانی که اشتباه متوجه شدند رونداشتم

منم دیروز یه تاپیک زدم ک ترکید ولی همه یه جوری جبهه گرفته بودن برعلیه پستایه من ک انگار بامن دشمنیه خونی دارن

بخدا بعضی از دوستان ادمو پشیمون میکنن از تاپیک زدن

اه😞😐😐😐😐😒

همسرت بینیشو عمل کرده؟

ایدی که فرستاده میزنم پیجش قفله تو اینستا تاازه 89دنبال کننده داره درخواست ندادم گفتم شاید اشتباه باشه مزاحم یکی نشم عکس پروفایلش یه اقای قدبلند و یه خانم قد کوتاه مست به همن درسته؟؟؟!

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
مگه اون موقع ها اشپزخونه اپن بود 🤔

عزیزم برا عصر هجر ک نیست والا از سی سال پیش اشپزخونه اپن مد شد😑😑😑

من از این دنیا چی می خوام ...ی جعبه مداد رنگی... بکشم رو تن دنیا ... رنگ خوبی و قشنگیی...
2706