2737
2739
عنوان

داستان زندگی من از کودکی تا ازدواج.بیایین دوستای گلم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 394652 بازدید | 2029 پست

پاره شدم انقدر ایدی فرستادم یه کم یاواش فداتون بشم که😄😍😗

آهای زندگی تو یه دل خوش به من بدهکاری😔😔💔💔 باردار نیستم،به یاد روزایی که باردار بودم و بچم نموند تیکر زدم دلم تنگ میشه واسه اون روزام😔😢
منم دیشب تا نصفه خوندم.حس کردم خیلی داره بهم بر میخوره. خصوصا همین مورد مادربزرگ رو ک گفتن مرد.

مادر بزرگه مادرش مرده ینی مامانه مامانه مامانش

۴۰روز بعدم پدربزگه خودش ینی بابایه مامانش

دوستان داستانو درست بخونید

نمیدونم چرا همه دنباله مقصرن تو زندگیه بقیه یکی میاد دردودل کنه و چیزایی ک تعریف میکنه شاید برایه چندینو چندساله پیش باشه و خودشم درست یادش نیاد نمیدونم چرا جایه عبرت گرفتن از زندگی بقیه و ارزویه خوشبختی کردن براش یا خودندن داستان فقطوفقط دنیالِ قضاوتین؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترو خدا درخواستمو قبکل کن و ایدی تو بده😭😭

خیلی زیاده😭😭

آهای زندگی تو یه دل خوش به من بدهکاری😔😔💔💔 باردار نیستم،به یاد روزایی که باردار بودم و بچم نموند تیکر زدم دلم تنگ میشه واسه اون روزام😔😢
2731

شیطونه میگه همینجا بذارم

بخدا همینجوریش پر از درخواست آقایونه😥

2740
چی زیاده....

درخواستا و پیاما😭

پارت بیست و چهارم مراسم عقد با همه خوبی ها و بدیهاش تموم شد و صد البته به من خیلیییی خوش گذشت.شب ...

وای عجب پدرو مادر ناجوری😨😨😨خدا به دور

این چه وضعشه اول داستانت اصلا ادامه نمیخونه نه به اولش که گفتی بابام دوسمون داشت و اینا و اومد نجاتمون داد و گریه کرد نه به بعدش

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      
پاره شدم انقدر ایدی فرستادم یه کم یاواش فداتون بشم که😄😍😗

من تو اینستا فالوت کردم اما هنوز فالوم نکردی

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت
مادر بزرگه مادرش مرده ینی مامانه مامانه مامانش ۴۰روز بعدم پدربزگه خودش ینی بابایه مامانش دوستان ...

اتفاقا منم باشما موافقم ولی حوصله توضیح دادن به دوستانی که اشتباه متوجه شدند رونداشتم

2706