2733
2734
عنوان

داستان زندگی من از کودکی تا ازدواج.بیایین دوستای گلم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 394868 بازدید | 2029 پست

ببخشیدا ولی من مامان بابای تورو داشتم وتس ک پیر.میشدن هیچ کاری براشون میکردم اصلا نکنه تو بچشون نیستی خیلی نامردن مخصوصا اونجا ک بی عزتی بت کزدن یا میزدنت یا لباس برا تو نخریدن همشو تلافی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه هاااااا آخرش چی شد ....

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚

مهتاب جان خیلی کارت بده اینستا دادی به همه

واقعا اگه شوهرت بفهمه اینهمه زندگیت رو عمومی کردی ناراحت نمیشه🤨

بعدش دختر یه کم به زندگیت بچسب 

مادر پدرت ول نکن 

دختر بی خانواده یقینا واسه شوهرم بی ارزش میشه

اما لطفا خودت جمع و جور کن دنبال حاشیه نباش چیه دنبال طلاقی که برگردی وردل اون پدر مادری که حتی در حقت پدر مادری سهله جنایت کردن😡

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
2731
ایدی که فرستاده میزنم پیجش قفله تو اینستا تاازه 89دنبال کننده داره درخواست ندادم گفتم شاید اشتباه با ...

آیدی شو واسم بزار تو خصوصی

منم و دوتا جوجه رنگی و بابا قوقولی  
بله

عه پی میرم درخواست بدم ..

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚

زندگی سخته، سختیاش آدم و داغون می کنه باعث می شد بد بینی، خشم، محبت ، دلسوزی، حاضر جوابی همه و همه تو وجود یه آدم باشه، کاری به شخصیت خودش ندارم یه نگاه به خودمونم بندازیم با زندگیای نرمال هزار جور بدی داریم

هموقتی با پسرکم بازی میکنم بهش میگم چق چق چق ، شوشولی شوشولی پسرکم قهقه میزنه چقد راحت میخنده به این کلمات بی معنی ...                                 حالا بعد از مدت ها دومی تو راهه آرزو می‌کنم هر چی صلاحه همون بشه، آرزو می‌کنم همه اونایی که دوست دارن زودتر بچه‌شونو بغل کنن

بچه ها جمع بشید یبار عکس خودمو همسرمو بذارم تموم شه بره😂پاره شدم بوخودا

اعلام حضور کنید بذارم.فقط به قول یکی از دوستان هیکل شوهرم دیگه ورزشکاری نیست براش غذاهای خوشمزه پختم‌یه دره تپلی شده.عکس قبلشو پیدا کردم میذارم

آهای زندگی تو یه دل خوش به من بدهکاری😔😔💔💔 باردار نیستم،به یاد روزایی که باردار بودم و بچم نموند تیکر زدم دلم تنگ میشه واسه اون روزام😔😢
بچه ها جمع بشید یبار عکس خودمو همسرمو بذارم تموم شه بره😂پاره شدم بوخودا اعلام حضور کنید بذارم.ف ...

هستیم بزار

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت