2733
2739
عنوان

غروب یه اتفاق وحشتناک برام افتاد

| مشاهده متن کامل بحث + 125693 بازدید | 944 پست
منم خیلی تو خونه تنهام همیشه کلیدو میذارم روی در که کسی نتونه کلید بنداره بیاد تو توام همیشه کلیدو ...

کلید گذاشتن روی درفقط کافی نیست باید قفل هم کرد امروز کلید رو دربود شوهرم بازکرد دیشب که فقط کلید رو در بود اونم نور نداشت نمیتونست داخل قفل بندازه منم قفلش کردم

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا حمل اسپری فلفل از نقطه ضعف داشتن و ترسو بودنه   نه شجاعت

شما ماشالا اینقدر زبان تند دارید که نیاز به صلاح ندارید

جز عشق که اسباب سرافرازی بود هر چه دیدم و‌شنیدم همه اش بازی بود
عزیزم به نظر منم این کار خوبشو یه جور جبران کنید چون پاکبان ها حقوق کمی میگیرن و زحمت زیادی میکشن&nb ...

راس میکی ؟چهرشو ندیدم 

ولی به شوهرم میگم 

یه چیز براش بخرم 

دیشب که داستان دوستمون  خوندم تا صبح از ترس مردم 

خدا یا مرابه غیر از خودت واگذار نکن
2728
یه بار خونه فامیلیمون دزد اومده بود  خانمش وقتی میبینه دزد اومده توحیاط اسم شوهرشو صدامیزنه د ...

وای چه وحشتناک البته من نمیدونم چرا خندم میگیره وقتی میگه الکی صداش نکن حسین رف سر کار

توی روستا برق نیست که بره اگر باشه هم درست استفاده میشه جایی برق میره که توی پیک مصرف مردم رعایت ن ...

اول اینکه کی گفته روستا برق نیست؟مگه عصر قجره؟؟؟ما تو روستامون وای فای و مجتمع ساحلی هم داریم 

دوم اینکه من الان بعد ازدواج تهران زندگی میکنم 

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
اینو بد برداشت نکن.من معمولا همسرم وقتی کسی تو پاگرد باشه صبر میکنه.چون خانم باشه هم یه جور احترام م ...

اومدم ازچشمی دیدم خانم بود

اقایون باز سلام میکنن زنا اصلاا

2738
اول اینکه کی گفته روستا برق نیست؟مگه عصر قجره؟؟؟ما تو روستامون وای فای و مجتمع ساحلی هم داریم  ...

روستا رفتی؟روستای مارون،کنار سد کارون سه هست،نه برق داره نه اب نه گاز دختر جون

بجای زبون درازی کمی دورو برت رو نگاه کن بعد دهنت رو باز کن

اومدم ازچشمی دیدم خانم بود اقایون باز سلام میکنن زنا اصلاا

در خونتون یه لنگه داره یا دو لنگست

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
روستا رفتی؟روستای مارون،کنار سد کارون سه هست،نه برق داره نه اب نه گاز دختر جون بجای زبون درازی کمی ...

خب روستای ما همه امکانات رو داره همه روستاها یه جور نیستن که

مطمئنم اونا نبودن من تواون خونه چیزای عجیب غریب زیاد دیدم 

میشه برام از اون چیزای عجیب و غریب بگی گلم کنچکاو شدم

آنکس ک نظر کند بر چشم مستش   از رشک دعای بد کنم پیوستش   و آنکس ک ب انگشت نماید رخ او     گر دسترسم بود ببرم دستش                                      والا بخدا
همیشه اگه تنهایین تلویزیون و رایو موسیقی بزارین بعدم اتفاق مشکوک افتاد داد بزنین اقا اکبر،صمدجان،حشم ...

عاشق این فانتزی تو شدم

آنکس ک نظر کند بر چشم مستش   از رشک دعای بد کنم پیوستش   و آنکس ک ب انگشت نماید رخ او     گر دسترسم بود ببرم دستش                                      والا بخدا