2737
2734
عنوان

غروب یه اتفاق وحشتناک برام افتاد

| مشاهده متن کامل بحث + 125724 بازدید | 944 پست

یه مورد دیگه هیچوقت کلید خونه رو تو ماشین جا نزارین ماشین فامیلمونو خالی کردن تو یه پارکینگشون بعد چن وقت خونشو دزد زد طلا پول لبتاب همه رو بردن پلیس اومد گفت خودی بوده راحت درو باز کرده کلید داشته اقا تازه یادش اومد روزی که ماشینشو دزد زد کلیداشو برده بودن

بخدا ازین میترسم شبایی که تنهام بخوابم شوهرم هی میگه نترس اشتباه بود چون میگی کلید داشته دنبال ک ...

اسي يه پرسوجويي هم بكن واقعا برقا رفته بود يا فيوزو پروندن؟اين خودش خيلي مهمه و مسعله ساز

من همسرم شغلش تو نيروي انتظامي يحوريه دشمن تراشي زياد داره بخاطر اون هميشه بهم تاكيد ميكنه هواسم جمع باشه 

❤مثل یک معجزه ای علت و ایمان منی همه هانو بله هستند شما جان منی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب شد فرار کردی. وگرنه خدانکرده ممکن بود از بین ببرنت... من بودم لال میشدم از ترس. چی کار کردی دخت ...

عجیب بود که اون لحظه اصلا نترسیدم ولی برات نگم از بعدش که داشتم سکته می کردم مثل بید می لرزیدم همسایه ها زنگ زدن به خانوادم اومدن

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷
2731
2738
حالا جدی درو برای غریبه یا اگر کسی از همسایه ها رو هم نمی‌شناسید باز نکنید ،ژکی از آشناها چندین سال ...

وای منم از این میترسم خیلی😮😥

چرا طلاقش،داد تقصیرکار نبوده که

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

منم يه شب شوهرم ماموريت بود قرار بود فردا حدود ٩-٨ صبح برگرده منم تو اتاق خواب بودم حدود ساعت ٣ نصف شب ديدم اول صداي آسانسور اومد( اخه اتاقمون پشت در آسانسوره وقتي اساتسور بالا پايين ميره و صداي موريكش كاملا مياد تو اتاق ما)  و بعد كليد تو در چرخيد و بعد صداي پاي شوهرم تو خونه پيچيد و صداي كيفش كه گذاشت رو ميز و بعد رفت دسشويي صداي اب اومد ،منم كلي خوشحال شدم كه زود برگشته شب پيشمه،كاملا هم بيدار و هوشيار بودم داشتم تو موبايل ميچرخيدم،خلاصه بعد از چند دقيقه كه ديدم از دسشويي نيومد بيرون رفتم بيرون از اتاق ديدم هيچكس تيست و در قفله و كيفش نيست و اصلا نيومده زنگ زدم به شوهرم هنوز تو مسافرت بود و گفت صبح ساعت ٩ برميگردم ،داشتم سكته ميكردم زبونم سنگين شده بود ،صداها كاملا واضح و از داخل ساختمون بود مطمئنم

منم چند روز پیش شوهرم رفت سرکار بیدارشدم بدخترم شیر دادم اومدم بخوابم صدای بستن محکم درآمد  به ...

عزیزم به نظر منم این کار خوبشو یه جور جبران کنید چون پاکبان ها حقوق کمی میگیرن و زحمت زیادی میکشن 

اسي يه پرسوجويي هم بكن واقعا برقا رفته بود يا فيوزو پروندن؟اين خودش خيلي مهمه و مسعله ساز من همسرم ...

اه منم از این ششور شغل خفنا دوست دارم شغلشون باحاله

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
2706