2733
2734
عنوان

شوهر خواهرشوهرممم

| مشاهده متن کامل بحث + 3793 بازدید | 130 پست
اصلااا ماخیلی به لباس پوشیدنامون دقت میکنیم

بهتره ی حرکتی انجام بدی وگرنه بعدا دردسرای بدتر میسازه ها .خودتم اذیت میشی . ب شوهرت سرپوشیده بگو و قلبا رو نشون بده . بگو حس میکنم ی جوریه رفتارش . بلاکش کنم ? تو جمع هی منو صدا میزنه خوشم نمیاد مگه زن خودش نیس . و تو جم نزدیک شوهرت باش. دس زدن و اینا هم پیش اومد بلند بگو فلانی حواستو جم کن .دستت ب من نخوره نامحرمی . وگرنه پررو میشه و خیلی بدتراش پیش میاد . بعدا نمیتونی جلوشو بگیریا خیلی سخت تر میشه ها .الان تا اتفاق خاصی نیفتاده بگی خیلی بهتره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی الان من شماره پسرخاله های شوهرمو دارم غیر عادیه؟😕

برای من آره 

میدونی اگه مثل قبلنا فقط شماره بود یه چیزی 

الان با وجود برنامه های چت و ارتباط صوتی و تصویری که تو پروفایلاش یا عکس از خودتون میزارید یا از حالو هواتون 

چه لزومی داره بقیه شمارتونو داسته باشن و اینقد به حریم زندگی شما نزدیک بشن ؟!؟!

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
2731
کلاااا موندم چیکارکنم بخواهرم گفتم گفت مواظب باششش نمیدونم بگم شوهرم باورم میکنه یانه اگه کنه هم خوا ...

ببخشید ک ابنو میگم حرفی ک داری میزنی توهین ب خودت میکنی،یعنی شوهرت شمارو چجوری میدونه ک حرفاتو باور نکنه؟

این حرفتون برای من خیلی سنگین اومد، یعنی چی که شما بری ب دروغ ب شوهرت بگی،فلانی منو لمس کرد،اصلااین حرفه؟ 

آمپرم چسبید🤬🤬

اخه فقط دوتا قلب وی ویسس خالی

همون زشته آدم واسه زن مردم بده . احتمالا شوهرت به روش بیاره میگه اشتباهی بوده ولی خوبیش اینه میغهمه تو خوشت نیومده و همه چی ب شوهرت میگی میترسه خودش جمع میکنه.

میزارم

من رو حساب که زندگی خواهرشوهرم از هم نپاشه هیچی نگفتم و چند ماه گذشت و هی پیام میداد زنگ میزد خداروشکر میکنم که من هیچوقت چرت و پرت نمیگفتم و جوابشو نمیدادم ولی به جون بچم آخر سر که خواهرشوهرم فهمید من متهم شدم گفت تو شوهرمو از راه به در کردی اگه آدم درستی بودی به شوهرت میگفتی منم زبونم اون لحظه کوتاه بود

لایک لطفا 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
ما هم شماره هامون دست همه این ک دلیل نیس ولی خدایی تا حالا حرکت بد ندیدم ازشون

ببین عزیزم ادم با رفتار شخص میفهمه چجور ادمیه که شمارشو سیو کنه یا شماره خودشو بهش بده

شوهرخواهرام یکی پسرخالمه که عمرا شمارمو بدم دستش چون کاراش دور از عقله

ولی یکیش غریبه س و مثل برادرام دوسش دارم شماره همو هم داریم ولی تابحال بهم پیام ندادیم

همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم