2737
2734
عنوان

شوهر خواهرشوهرممم

| مشاهده متن کامل بحث + 3793 بازدید | 130 پست
یعنی میونمون با خونوادع اونا خوب نبود بگه برااینکه خواهرمنه دروغ بگی وگرنه من دوتا بچه دوقولو دارم ش ...

خب شما مدرک داری خانومی،اون قلبا رو نشون بده،از لمس و اینا نگو،خودتو بزن کوچه علی چپ

بگو اینارو فلانی فرستاده،منم تعجب کردم خودت بهش بگو میخوای ک این چیه 

اینجوری شوهرت در جریان میشه و دقعه بعد اونو زیر نظر میگیره و تمام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یک‌مورد مشابه موضوع شما ، خانمه به شوهرش گفته بود ، متاسفانه شوهره جنبه نداشت و دو تا خانواده به خاط ...

کاملا موافقم 👍

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
یعنی میونمون با خونوادع اونا خوب نبود بگه برااینکه خواهرمنه دروغ بگی وگرنه من دوتا بچه دوقولو دارم ش ...

بنظر من قلب هارو نشون شوهرت بده بگو اینا چیه فرستاد یعنی چی چقد خله نه؟ با خنده. بعد بگو خودت پیام بده بگو اینا یعنی چی اگه شوهرت گفت ولش کن لابد دستش خورد که هچی اگه هم جوابشو داد که چه بهتر اینجوری خیلی بهتره 

خدایا بخاطر همه چی هزاران بار شکرت شکرت شکرت الهم صل علی محمد و آل محمد 💗
2728
نمیدونم شاید بحث صمیمیته یااینکه با طرف کار داشتی من شماره برادرشوهرم توگوشیم سیو نیست چون ازش خوشم ...

امیدوارم که هیچوقت گیر آدمای امثل مورد استارتر نیفتیم انشالله

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

عزیزم بنظرمن به شوهرت نگو.منم با دوستانی که گفتن خودت سعی کن جمعش کنی موافقم.اولا بلاکش کن.یا برخوردی کرد نگاه عصبانی کن محلش نده وهمینطوری چیزایی که دوستان گقتن مثلا اگه بهت زد بلند بگو اخ مگه نمیبینی .داری کاری میکنی اومد تو ول کن برو.گفتت کمکم کن بگو به یکی دیگه بگو یا کلا نشنیده بگیر سعی کن از پیش شوهرت تکون نخوری وقتی هستش.ولی بهش نگو که دورازچون بعداپشیمون نشی.

من مجردم چندوقت پیش پسردایی متاهلم.که سه بچه داره وپسربزرگش ففط 10سال ازم کوچیکتره خودشم نتولد دهه پنجاهه .من بخاطر یه کاری هی بهش پیام میدادم والبته من صداش میکنم دایی و زنشو زن دایی.ولی چندوقتی بود هردقه برای کاری بهش پیام میدادم از بعضی پیاماش حس میکردم اما گفتم نه بابا رها شاید بدبینی مثلا میگفت گلم عزیزم.گفتم شاید من بدبینم به مردا و منظوری نداره.اون گذشت.تا سال بعد توهمون زمان دوباره بابت همون کار بهش پیام دادم و دیگه ول نکرد.هی پیام پیام.جوریکه دیگه گفتمش این کار خیانته و... پرو میگفت من زنمو دوست دارم فلانم.انقدد پیام میداددد منم ترسیدم.اگه کسی تو فامیل میفهمید فقط خانوادم میدونستن من بی گناهم وباورم میکردن اما خانواده داییم ابرومو میبردن تو فامیل خصوصا اونااا منم بلاکش کردم کلا.میرفتیم خونشون اونم بود مثل اول شوخی نمیکردم یه مدت اینطور بودم تا دیگه تمام شد.الام باهاش مثل قبل رفتار میکنم توجمع ولی دیگه پیاماش خدادوشکر قط شد.بهش توپیاما میگفتم این خیانته و....من زنتو دوست دارم خیلی زن خوبیه خیلی چیزا گفتم.الان خداروشکر پیام نمیده.گاهی نوبتی دکتری چیزی بخواد بهم زنگ میزنه که منم انگاد هیچی نشده وعادی برخورد میکنم و تو جمع فامیلیم مثل قبل رفتار میکنم و شوخی میکنم اما همه چی تمام شد واون اتفاقات.توهم بنظرم همین کارو کن.شوهرتو الکی حساس نکن یا دعوایی یا حتی خواهرت شوهرتو.سعی کن خودت بهش حالی کن.اول بلاکش کن وسرسنگین باش.وقتی هستش ازکنار شوهرت تکون نخور

خدایااااا شکرت...
یک‌مورد مشابه موضوع شما ، خانمه به شوهرش گفته بود ، متاسفانه شوهره جنبه نداشت و دو تا خانواده به خاط ...

آفرین راست میگه فکرخوبیه..

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
2738
من تعجب میکنم از خانمایی که میگن به شوهرت بگو ،یعنی چی اینجوری کهه  دعواشون میشه ،اینا ی عمر می ...

دقیییقا

چه کاریه آخه

آبروی خودتو شوهرتو بزاری تو یه ریسکه بد

واسه خل بازیه مقطعی یه آدمه هرزه

محل نده دوتا اخم کن

ازش فاصله بگیر

تمومه

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
من تعجب میکنم از خانمایی که میگن به شوهرت بگو ،یعنی چی اینجوری کهه  دعواشون میشه ،اینا ی عمر می ...

آره منم میگم فعلا نگو خود طرفو تهدید کن ک حرکاتت اشتباهه ادامه بدی شوهرمو در جریان میزارم خودش خیس میکنه میزنه ب چاک

وزن شروع. ۵۴  وزن فعلی ۶۰. وزن هدف ۶۸.   قد۱۶۸