2733
2739

راستش اخیرا مسائل زیاد سوال نمیاد با مفاهیم هم میشه به درصد بالا رسید

به عینکی ها احترام بزارین اونا واسه دیدن شما خرج میکنن🤗👓                                                       تو تایپک های مربوط به عینک تگم کنید🥲😃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
راستش اخیرا مسائل زیاد سوال نمیاد با مفاهیم هم میشه به درصد بالا رسید

اتفاقا همین کنکور اردیبهشت که جمعه بود اگه اشتباه نکنم ۱۷ تا مسئله داشت که من دو سه تاشو حل کردم بقیه مفاهیم و حفظیات زدم حساب کردم شد ۴۲ ، که همه میگفتن سخت بوده و نسبت به اون خوب بوده ، اما برای تیر میخوام بهترش کنم

من کتاب مسائل  نشر الگو دارم خیلی راضی ام اگر خوندی کل مطالبو موج آزمون هم میتونی بزنی

آهان موج آزمونم سفیده همونو هر شب ۱۰ تست کار کنم کافیه؟ تا کنکور تیر؟ آزمون جامع از کجا بزنم به نظرت؟ بله درسا رو تموم کردم به جز مسائل پی اچ که خوندم ولی مسلط نیستم

آهان موج آزمونم سفیده همونو هر شب ۱۰ تست کار کنم کافیه؟ تا کنکور تیر؟ آزمون جامع از کجا بزنم به نظرت ...

ببین تستای هر فصل موجو بزن بعد جامع همون فصل در آخر جامع پایه 

تموم کردی هر سه پایه رو جامع کلی اش رو بزن 

خیلی کتاب خوبیه اگر خوب تحلیل کنی تا ۶۰_۷۰ میاره درصدو حداقل

2740
اتفاقا همین کنکور اردیبهشت که جمعه بود اگه اشتباه نکنم ۱۷ تا مسئله داشت که من دو سه تاشو حل کردم بقی ...

نه والا ۹ سوال مسائل بودش

به عینکی ها احترام بزارین اونا واسه دیدن شما خرج میکنن🤗👓                                                       تو تایپک های مربوط به عینک تگم کنید🥲😃
نه ولی بیشتر بودا🤔 ، من الکتروشیمی و اینا هم مسئله حساب کردم

آها من حساب نکردم☺

2706