2737
2739
عنوان

شوهر خواهرشوهرممم

3793 بازدید | 130 پست

بچه ها امروز با خونواده شوهرم اینا رفته بودیم بیرون با خواهرشوهرااا اینا

شوهریکی از خواهرای شوهرم همش منو نگاه میکرد اولش فک کردم همینجوریه بعد موقع سیخ زدن کبابااا دسشو الکی ب دستام میزد لمس میکرد😳بعدش بلند شد ازپشتم که نشسته بودم موقع رد شدن دسشو ب کمرم زد 😭😢 شب شد دیگه ازش ترسیدم همش ب بهونه ای منو صدا میزد پیشش بعدشم اخرسر بین اون همه ادم میگفت بیا بریم چادرو جم کنیم فلان الانم از نت برام دوتا قلب فرستاده با ی ویسس خالی چیکا کنمممم اگه ب شوهرم بگممم نمیشه میترسم باورم نکنه

منم حس میکنم شوهر خواهرشوهرم بهم نگاه بد داره چون همش زل میزنه بهم هیلی میترسم

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معضلی شدن این شوهرای خواهرشوهر 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2728

همون قلب و وویسارو به شوهت نشون بده

جلو شوهرت بهش پیام بده چرا امروز انقد مشکوک نگاه میکردی و دست زدی بهم ؟

خودش خودشو لو میده دیگه

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄
2738
چیکا کنیممم

چرا شماره همدیگه رو دارین ؟!!؟!

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

تف کن تو صورتش آشغال بی همه چیز .بهش نزدیک نشو به شوهرت بگو

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون
2706