2737
2739
عنوان

شوهر خواهرشوهرممم

| مشاهده متن کامل بحث + 3793 بازدید | 130 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا تو مهمونی که اون غلطارو میکرد یه برخورد بد نشونش ندادی خوب؟؟؟؟ اون متوجه شده هیچ عکس العملی ندا ...

دقیقا

چرا میگی چندبار صداکرد 

با اول رفتی ،چرا هی جوابشو دادای و رفتی 

بعدشم مرد اونجا نبود یا زن خودش نبود موقع سیخ کردن کبابا بهش کمک کنه شما رفتی پیشش 

خودت رو در معرض افرادی که میبینی نگاه بد دارن و منظور دارن از کاراشون قرار نده 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2728
یعنی به شوهرت گفتی یارو ب من نخ میده گف چیکا کنم؟!

اره خب نمیدونی شرایط خانوادگیش سخته اگه چیزی بگه ابروی کل خانواده میره

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
2740

خوشحالم صمیمیت تو‌ خانواده ها از بین نرفته😂

من شماره مادرشوهر پدر شوهر خواهر شوهر جاری برادر شوهر و ......احدی رو ندارم 

هفده ساله ازدواج کردم

دیگه داماد درجه بیستمه

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یعنی الان من شماره پسرخاله های شوهرمو دارم غیر عادیه؟😕

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
عزیزم من تازه امروز حرکاتاشو دیدم تاحالا اینکارارو نکرده بود بعدش زنش باشمارش بهم میزنگه

عزیزم بلاکش کن دیگه هم صدات کرد نرو چه معنی داره شما رو صدا کنه به شوهرت بگو بره ،اگه به شوهرت بگی دعوا راه میافته همه از چشم تو می بینن 

2706